Tasakaalustaja Square

Tootekood: tasakaalsquare
Tarneaeg: 12-24
Hind:
22,00 €
Kogus: - +

Arendame liikumise koordinatsiooni!

Täna on meiega Natalja Dorohhina (@natasha_o_detiah ) – kliiniline psühholoog, neuropsühholoog ja laste psühholoog, kes töötab lastega, vanuses 1 kuni 4 eluaastani, sealhulgas arengupeetusega lastega, kogemus üle 5 aasta. Ainult täna vastab neuropsühholoog kõikidele teie küsimustele selle postituse all!

Sõna saab ekspert!

Tasakaalu trenažöörid. Kuidas arendada liikumise koordinatsiooni!

Mul on tekkinud mulje, et peaaegu igal neuropsühholoogil on tasakaalulaud, -padi või -rõngas.

Millisest vanusest? Ma soovitan 2-st eluaastast, olen näinud andmeid ka 18-kuuliste kohta, ei välista, proovige. Oodata 5-nda eluaastani ei näe mõtet, kui arvestada, et liikumise koordinatsioon allub hästi vormumisele ja korrigeerimisele kuni 3-nda eluaastani. Tasakaalulatt ongi selleks tasakaalulatt, et sellel tasakaalu hoida, mis tähendab, et lihased töötavad ühtlaselt, nii paremal kui ka vasakul küljel, tavaelus seisame me ühel jalal, kehakaal nihkub paigast, lihased ei tööta ühtlaselt, sellega on samuti hea töötada varasest elueast. Trenažöör on väikelastele jõukohane, kõige esimesed neuronsidemed ning lihase tundlikkus on kõige tugevamad. Keha mäletab kõike.

Mida paremini me oma keha tunneme, seda paremini me tunneme ennast.

Milleks? Vestibulaaraparaadi, propriotseptsiooni treening (omaenda keha tunnetamine ruumis), kui sellel ajal palli mängida... tähelepanu kontsentratsiooni ja motoorse nägemise kontseptsiooni parandamine on psüühilise arengupuudega lastele kohustuslik! Mõjub hästi aktiivsetele ja tähelepanu kõrvale juhtivatele lastele, kui on probleeme liikumiskoordinatsiooniga,profülaktika ja füüsiliste näitajate parendamise eesmärgil soovitan kõigile. Täiskasvanutele sealhulgas.

Kuidas saab keerulisemaks muuta? Latil seistel mängida palli, teha seebimulle katki, visata palli ja lugeda või nimetada loomi, teha kükke, asetada jalgu teineteisest kaugemale ja lähemale, lüüa palli tennisereketiga, ehitada kuubikutest torni. Mitmekesisus sõltub teie fantaasiast ja võimalustest.

Peamine on regulaarsus! Iga päev 5-15 minuti kaupa ning muutute kuldseteks poisteks ja tüdrukuteks.
 
 
 
Sarnased tooted

 

Treenimisvahend Kaelkirjak (puidust kokkupandfv varbsein) on valmistatud looduslikest materjalidest ning on seetõttu alati meeldiv kasutada. See on sobiva spordinurga valimisel väga oluline.

 

238,00 €

 Puidust võimlemisrõngad sobivad lisavahendiks kõigile spordikompleksidele.

  Tarneaeg: 30
19,00 €

Telk spordikompleksile Varajane Start Lux

  Tarneaeg: 12-24
93,00 €

Ronimisvõrk on mängulis-sportlik lisa, mis sobib spordikompleksidele Rannij Start Standart ja Rannij Start Lux.

  Tarneaeg: 12-24
48,80 €

Kabe plastikust ja lamineeritud mänguplats 30 x 30 cm suurusega

Arendav mänguasi

  Tarneaeg: 5 päeva
4,98 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.