Lastespordikompleksid metallkarkassiga Varajane Start

Lastespordikompleksid metallkarkassiga Varajane Start

Eri vanuses lastele, mitmefuntsionaalne, kompaktne, ohutu, mobiilne, hooajast sõitumatu! 

Lastespordikompleks Varajane Start (Ранний Старт) on teie oma mobiilne staadion – varbsein, ronimissein ja spordikompleks ühes! Ta on ka ilus mängumaja - matkatelk või printsessi loss! 

Varajane Start (Rannij Start) on kuuetahuline metallkarkass, mille ainulaadne ehitus lubab seda kasutada viies erinevas asendis ning universaalne võimlemismatt, mis kinnitub takjakinnitustega karkassi külge. Lastele mõeldud turnimisvahendite ja spordikomplekside seas on Rannij Stardil eriline koht: juba nimigi ütleb, et see on mõeldud kõige väiksematele kasutajatele (Ранний Старт – vene keeles „Varajane Start“). Varajane Start on rohkem kui spordikompleks. See on sportimis- ja mängusüsteem, mis soodustab väikelaste arengut, pakub palju rõõmu nii lastele, nende vanematele kui ka õpetajatele. Praegu pakume 4 Varajase Stardi versiooni: Standard ja Lux, kokkupandev Kompakt ja suur Olimp piiramatute võimalustega. Toimetame "Varajane Start" lastespordikompleksid Eestis teie koju tasuta. Lisaks pakume laia valikut aksessuaare mängimiseks ja sportimiseks lastespordikompleksitel. Rohkem võib lugeda siin: http://www.happysport.ee/et/p/tutvu-toodetega

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Komplekti saab kasutada viies asendis, kasutades selle võimalusi maksimaalselt tõhusalt. 

See on meie müügihitt! 

 
 
  Tarneaeg: 5 päeva
339,00 €
 
Uus universaalne mitmefunktsiooniline spordi- ja mängukompleks üle kolme aasta vanustele lastele, kannatab kuni 200 kg. raskust.  Põhikomplekti saab kasutada kolmes asendis.
  Tarneaeg: 5-30
399,00 €

Täiskomplekti saab kasutada neljas asendis, kasutades selle võimalusi maksimaalselt ära.

  Tarneaeg: 5 päeva
298,80 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.