Lastespordikompleksid puidust Kidwood

Lastespordikompleksid puidust Kidwood

KIDWOOD kingib rõõmu ja parimaid mälestusi!

1,5 ruutmeetrit lapse õnne heaks. 150 mängu ühes spordinurgas. Kõik lastetoa spordinurgad on lihtsalt kokkupandavad, lahtivõetavad ja transporditavad. KIDWOOD hoolib teie lapse tervisest. Spordinurgad on ohutud ka kõige väiksematele! Rohkem võib lugeda siin: http://www.happysport.ee/et/p/tutvu-toodetega

Praegu pakume 6 Kidwood lastespordikompleksite varianti: Puri, Doomino ja Rakett, kokkupandav Kaseke, varbsein Kaelkirjak ja Kolmnurk. Vaadake ka meie spordikomplekside lisasid ja aksessuaare, et teha mängimine ja sportimine piiramatuks! Toimetame Kidwood kohale tasuta üle Eesti! 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1,5 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.

  • 5 erinevat asendit
  • Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
  • Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein

 

 

 

  Tarneaeg: 5
349,00 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.