Kaubamärgid

Massaazi Vaip Orto Sipsik Pastelltoonid

Tootekood: OrtoSipsikPastel
Tarneaeg: 5-15 päeva
Hind:
36,90 €
Kogus: - +

1 karp – 8 puslet

  • Okkad 2tk
  • Käbid 2tk
  • Pehme rohi 2tk
  • „Esemine samm“ 2tk

ORTO “Sipsik” massaaživaipade komplekt on ette nähtud kõige väiksematele lastele, kes on kõndima hakanud.

Teie laps hakkas oma esimesi samme tegema? Rajaks rullitud vaipadel kõndimine kujundab lapsel õige kõnnaku, sammud muutuvad kindlamaks, liigutused sujuvamaks ja koordineeritumaks. Erinevatel pindadel kõndimisel on stimuleeriv toime teie sipsiku jalalabade lihastele, mis tulevikus ennetab lamppöidsuse arengut ja rühi rikkumist varases eas, ning on suurepärane vahend immuniteedi parandamiseks

Ortopeedilised vaibad – erksad laste vaibad veerise, muru ja okkade imitatsiooniga. Selliste vaipade peal pidev käimine tugevdab talla lihasid, mis aitab lampjala ennetamist ja ravimist ning leevendab talla koormust. Ortopeedilised vaibad mõjuvad punktiiriliselt jala tallale, tõstavad immuunsust lastel ja täiskasvanutel. Nad on väga meeldivad katsumisel. Materjal on valmistatud PVС-st(polüvinüülkloriid). Ühe pusle suurus on 25×25 cm.

1 karp – 8 puslet

Okkad 2tk
Käbid 2tk
Pehme rohi 2tk
„Esemine samm“ 2tk

Sarnased tooted

Rullidega massaažirada kasutatakse jalatalla massaažiks. Soovitame kasutada massaažirada lampjala ennetamiseks. Massaažirada saab kasutada koos spordinurgaga või eraldi: raja saab asetada põrandale ilma igasuguste kinnitusvahenditeta.

  Tarneaeg: 5-15 päeva
98,60 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.

HappySport.ee kingib rõõmu!

Lastespordikompleksite kohaletoimetamine kulleriga Eesti-siseselt on tasuta!

Kohaletoimetamine kulleriga Eesti-siseselt tasuta, juhul kui tellimus on üle 70 euro!