Бренды

Санки-ватрушка Классика диаметр 75 см

Артикул: Klas75
Время доставки: 2-3 дня
Цена: 63,57 €
59,12 €
Кол-во: - +

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

Kelk-lumetuub Klassika diameetriga 75 cm.

Kelk-lumetuub "Klassika" diameetriga 75 cm

On ette nähtud sõitmiseks piiretega varustatud lumemägedel. Lumetuubil on pukseerimisrihm, ülaosas õmmeldud 4 käepidet. Õhukummi lukk asub keskosas. Külgedel õmmeldud tropid vormi tugevdamiseks. Materjal: 600 armeeritud PVC. See on eriliselt tugev materjal, mis võimaldab sõita isegi õhukesel lumekihil. Sees autoratta õhukumm. Lumetuub on end hästi soovitanud, seepärast toodetakse seda mitme aasta jooksul ilma täiendavate modifikatsioonideta.

Tootjamaa: Leedu

Lumetuubidel sõitmise eeskirjad:

Olge tähelepanelikud, lumetuubidel on väga libe põhjaosa. Mäest allasõitmisel võib kiirus olla kuni 70 km/tunnis. Sellisel kiirusel juhtida on väga keeruline.

Enne mäest allasõitu hinna ke olukorda, veenduge, et allalaskmisel ei riiva te inimesi. Lumetuubidest „rongi“ teha ei tohi, kuna see muudab juhtimise mäest alla sõitmisel veelgi keerulisemaks.

Mäe kalle, kust kavatsete alla sõita, ei tohi olla üle 20 kraadi. Mäe alaosas peab olema mugav koht pidurdamiseks vältimaks kokkupõrget  takistustega.

Mäe pind peab olema tasane, ei peaks olema puid, kive ja muid esemeid, mis kelgutamist segada.

Rangelt on KEELATUD sõitmine ebakaines olekus!!!

Kuidas lumetuubi täis puhuda?

1) Paigaldage õhukumm lumetuubi sisse nii, et täispumpamisel oleks nipli suund alla.

2) Ärge ületage õhukummis mõistlikku rõhutaset – õigel täispumpamisel peab õhukumm täitma kogu PVC-katte, jättes väikesed voldid perimeetritel. Üleliigselt täispumbatud õhukummiga sõites ei ole nii mõnusad sõidutingimused (liiga kõva). Kuid ka teise äärmusesse ei tasu langeda – liiga nõrgalt täispumbatud õhukummiga võib kaasneda sõitmisel tuubikatte kahjustumine. Kui teile tundub, et õhukumm on nii suure katte jaoks liiga väike, siis see pole nii! Pumbake rahulikult kuni katte täieliku täitumiseni – me komplekteerime tooted kvaliteetsete kontrollitud õhukummidega.

3) Peale talvehooaega on sooja ruumi toodud lumetuub vaja täielikult või osaliselt tühjaks lasta (laske õhk välja rõhu vähendamiseks). See on vajalik selleks, et soojas ruumis õhukummi sees olev õhk ei paisuks ja ei kahjustaks tuubi (vastasel juhul võib õhukumm lõhkeda). Samuti soovitame perioodil, kui te lumetuubi ei kasuta, võtta õhukumm kattest välja.

 Kui lumetuub on täispumbatud ebaühtlaselt:

Lumetuubi täispumpamisel võib õhukumm täituda ebaühtlaselt – ühelt poolt kõrgem, teiselt madalam. Kui erinevus on väike, siis soovitame õhukumm veidi tühjaks lasta, lükata kummis koht (seal kus õhukumm on rohkem täis) lumetuubi tagaossa sümmeetriliselt liikumistelje suunas ning taas pumbata õhukumm kuni PVC-katte ühtlase täitumiseni.

Схожие продукты

Санки тюбинг Metallic диаметр 95 cm, красно-синий

Качественный, красивый, прочный тюбинг для детей и взрослых!

Быстрая доставка - 2-3 дня

  Время доставки: 2-3 дня
66,39 € (7%)
71,39 €

Санки тюбинг Metallic диаметр 95 cm, красно-синий

Качественный, красивый, прочный тюбинг для детей и взрослых!

Быстрая доставка - 2-3 рабочих дня

  Время доставки: 2-3 дня
71,39 €

Санки тюбинг Metallic диаметр 80 cm, красный с черным

Качественный, красивый, прочный тюбинг для детей и взрослых!

Быстрая доставка - 2-3 дня

  Время доставки: 2-3 дня
64,89 €

Спортивный комплекс Happy kid  отличается многофункциональностью, идеально подходит для развития и оздоровления детей, начиная с младшего школьного возраста. 

  Время доставки: 2-4 tööpäeva
229,90 €

Шведская стенка Старт - это спортивный комплекс с усиленным каркасом из профильной трубы.
Многофункциональный турник — 3 хвата: широкий, узкий и параллельный.

 

  Время доставки: 2-4 tööpäeva
329,90 €