Massaazi Rullirada

Tootekood: Ruulrad
Tarneaeg: 12-24
Hind:
73,00 €
Kogus: - +

Rullidega massaažirada kasutatakse jalatalla massaažiks. Soovitame kasutada massaažirada lampjala ennetamiseks.  Selle lisavahendi suur eelis seisneb selles, et massaaži saamiseks pole vaja teha pingutusi: kuidas laps rajal ka ei roniks või sellest alla ei sõidaks, saavad igal juhul massaaži nii tallad, sääremarjad kui ka selg.

Massaažirada saab kasutada koos spordinurgaga või eraldi: raja saab asetada põrandale ilma igasuguste kinnitusvahenditeta.

Rullidega massaažirada kinnitatakse ühe otsaga spordinurga mõnele põiklatile. Kaldu asetseval rajal saab nii üles ronida kui ka alla laskuda. Kui laps alles õpib rada kasutama, tuleb teda toetada ja tagada tema ohutus.

Nii spordinurga külge kinnitatuna kui ka eraldi põrandal saab rullrada kasutada kui teatejooksu või takistusraja osa. Pakkuge lapsele erinevaid mänge: sõidutage rajal autosid, veeretage palli. Kõik see julgustab last rajale ronima ja sellel turnima.

Soovime juhtida suuremate sprodikomplekside omanike erilist tähelepanu sellele, et spordikompleksitel, mis kinnitatakse seinale või lae ja põranda külge, on vaid vertikaalsed tahud. See vähendab lapse turnimisvõimalusi. Massaažirada aitab suurendada võimalike harjutuste hulka. Muutke aeg-ajalt raja kaldenurka ja laps saab aktiivselt sporti teha. Muide, samamoodi saab suurte spordikomplekside lisana kasutada liumäge ja ronimisseina.

Vanus: alates 1 aasta.

Valmistatud puidust. Kinnitatakse spordinurga põiklattide külge. Raja pikkus: 1,2 m, laius: 0,4 m. Suurim lubatud koormus: 60 kg.

 

Sarnased tooted
Aksessuaaride Komplekt Olimp

Kompleki kuuluvad

Rullrada 45 rulli, võrk nelinurkne Olimp, võimlemisrõngad, võrkkiik Olimp, ronimissein

198,00 €
Telk Aed Kidwood (Puri, Rakett, Domino jaoks)
,   Tarneaeg: 12-24
90,00 €
Matkatelk Varajane Start Standard
,   Tarneaeg: 12-24
79,00 €
Trapets
,   Tarneaeg: 12-24
12,00 €
Matt Varajane Start Standard
,   Tarneaeg: 12-24
59,00 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.