Aksessuaaride komplekt KIDWOOD

Tootekood: akkodo
Ühik: tk
Tarneaeg: 5-15 päeva
Hind: 195,99 €
146,99 €
Kogus: - +

Komplekti kuuluvad: puidust liumägi, köis 1m, puidust võimlemisrõngad, nöörredel kuue pulgaga, mängutelk

 

Komplekti kuuluvad: puidust liumägi, köis,1m, puidust võimlemisrõngad, nöörredel kuue pulgaga, mängutelk 

Spordi- ja mängunurga lisade valimine valmistab vanemaile tihtipeale parajat peavalu. Meil on hea meel appi tulla! Asjatundjate meeskond on koostanud spetsiaalselt teile komplekti KIDWOODi mängunurga lisasid, mis pakub teie lapsele hulga eriilmelisi mänge ja tegevusi. Soovitame seda stardikomplektina spordinurkade Puri, Rakett ja Doomino juurde. Teisi lisasid, mis ei kuulu sellesse komplekti, saab juurde osta eraldi. Stardikomplekti ostmisel pakume teile soodushinda.

Kokku sobivad tooted

Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1,5 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.

  • 5 erinevat asendit
  • Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
  • Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein

Komplekti kuulub: redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein.

 

  Tarneaeg: 7-14 päeva
507,32 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.