Massaazi Rullirada

Tootekood: Ruulrad
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind: 100,24 €
91,22 €
Kogus: - +

Rullidega massaažirada kasutatakse jalatalla massaažiks. Soovitame kasutada massaažirada lampjala ennetamiseks. Massaažirada saab kasutada koos spordinurgaga või eraldi: raja saab asetada põrandale ilma igasuguste kinnitusvahenditeta.

Rullidega massaažirada kasutatakse jalatalla massaažiks. Soovitame kasutada massaažirada lampjala ennetamiseks.  Selle lisavahendi suur eelis seisneb selles, et massaaži saamiseks pole vaja teha pingutusi: kuidas laps rajal ka ei roniks või sellest alla ei sõidaks, saavad igal juhul massaaži nii tallad, sääremarjad kui ka selg.

Massaažirada saab kasutada koos spordinurgaga või eraldi: raja saab asetada põrandale ilma igasuguste kinnitusvahenditeta.

Rullidega massaažirada kinnitatakse ühe otsaga spordinurga mõnele põiklatile. Kaldu asetseval rajal saab nii üles ronida kui ka alla laskuda. Kui laps alles õpib rada kasutama, tuleb teda toetada ja tagada tema ohutus.

Nii spordinurga külge kinnitatuna kui ka eraldi põrandal saab rullrada kasutada kui teatejooksu või takistusraja osa. Pakkuge lapsele erinevaid mänge: sõidutage rajal autosid, veeretage palli. Kõik see julgustab last rajale ronima ja sellel turnima.

Soovime juhtida suuremate sprodikomplekside omanike erilist tähelepanu sellele, et spordikompleksitel, mis kinnitatakse seinale või lae ja põranda külge, on vaid vertikaalsed tahud. See vähendab lapse turnimisvõimalusi. Massaažirada aitab suurendada võimalike harjutuste hulka. Muutke aeg-ajalt raja kaldenurka ja laps saab aktiivselt sporti teha. Muide, samamoodi saab suurte spordikomplekside lisana kasutada liumäge ja ronimisseina.

Vanus: alates 1 aasta.

Valmistatud puidust. Kinnitatakse spordinurga põiklattide külge. Raja pikkus: 1,2 m, laius: 0,4 m. Suurim lubatud koormus: 60 kg.

Kasulik artikkel:

Jalalabade ja varvaste soojendus kogu perele!

Järgnevalt on ära toodud harjutused, mis tõstavad meeleolu ning mängulises vormis aitavad masseerida jalalabade aktiivseid punkte. Proovige teha neid harjutusi lihtsalt niisama või kasutage neid ülesannetena igavlevale lapsele, konkurssidena pidudel või tasakaaluharjutustena.

Valige mitu eset – pliiats, väike pall, sokk, Kinder Surpise mänguasi, pehme mänguasi, kleeplint jms. Prooviga palja jalaga haarata ning ükskõik kuidas kanda need esemed toa teise otsa. Võib võistelda, kes kannab oma esemeid kõige kiiremini.
Samade esemetega võib võistelda, kes kiiremini tõstab kõik esemed maast üles, asetades need jalalt kätte.
Proovige suletud silmadega kombata esemeid jalaga ning ära arvata, mis see on.
Joonistage varvastega ning kogu jalalabaga märjal liival. Veelgi huvitavam – joonistada värvidega vanal tapeedil. Kas teil õnnestub jätta eraldi kõikide varvaste jäljed? Aga kirjutada midagi suure varbaga? Aga joonistada lõpuni jalalaba jälg, muuta see kalaks, linnuks, lilleks?
Asetage suure ja teise varba vahele pliiats (pastapliiats, viltpliiats) ning proovige luua uus meistriteos, kirjutada mitu sõna või kasvõi värvida pilt.
Sirutage jalg enda ette välja ja ajage varbad harali nii, et suur varvas oleks teistest eraldi. Seejärel proovige painutada eemale suur ja järgmine varvas, seejärel teine ja kolmas varvas jne. 
Harjutuste valik Julia Lugovskajalt (allikas: Rannij Start)

Sarnased tooted

Komplekti kuuluvad: Rullrada 45 rulli, võrk nelinurkne Olimp, võimlemisrõngad, võrkkiik Olimp, ronimissein

  Tarneaeg: 5-15 päeva
271,76 €

Kinnitatakse konksudega spordikompelksi või rootsiseina peale. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
33,70 € (15%)
39,65 €

Terviklik ja tõhus ülakeha treenimine ainult ühe seadmega.

  Tarneaeg: 5-15 päeva
50,73 €

Komplektis 8 pehmet puslet. Pusletid on väga originaalse ja huvitava mustriga, mis kindlasti muutub lastemängud põnevamaks- pähklid, muru, ekleer, marjad.

Ühe pusle suurus: 25 x 25 cm. Sobib vanusele: alatest 2. aastast. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
68,19 €

Komplektis 10 pehmet puslet. Pusletid on väga originaalse ja huvitava mustriga, mis kindlasti muudab lastemängud põnevamaks - erksad värvid, erinevad kujud. 

Ühe pusle suurus: 25 x 25 cm. Sobib vanusele: alatest 2. eluaastast. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
87,05 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.