Tutvu Varajane Start ja Kidwood lastespordikompleksitega

Spordikompleks varajane Start poest Happy Sport on eri vanuses lastele, mitmefuntsionaalne, kompaktne, ohutu, mobiilne, hooajast sõitumatu turnimiskompleks. 

See on kuuetahuline metallkarkass, mille ainulaadne ehitus lubab seda kasutada viies erinevas asendis ning universaalne võimlemismatt, mis kinnitub takjakinnitustega karkassi külge. Lastele mõeldud turnimisvahendite ja spordikomplekside seas on spordikompleksil eriline koht: juba nimigi ütleb, et see on mõeldud kõige väiksematele kasutajatele.

Meie kompleksi idee on revolutsiooniline: kohmakate, piiratud kasutusvõimalustega ja raskete turnimiskomplekside asemele tulevad universaalsed lahendused. Kerged ja ruumikad konstruktsioonid sobivad erineva loomusega lastele eri vanuses alates sünnist kuni noorema koolieani. Mille poolest erineb meie pakutav turnimisvahend Rannij Start tavalistest spordikompleksidest?

Varajane Start sobib ERI VANUSES LASTELE ja on kasutatav sünnist kuni noorema koolieani. Spordi kompleksi väljatöötamisel on arvestatud kõiki lapse esimeste eluaastate füsioloogilisi iseärasusi. Kõik redelite pulgad ja põikpuud on lapse väiksele käele sobiva läbimõõduga, nende vahed on väikesed, nii et laps ulatub hõlpsasti järgmise pulgani.

See kompleks on OHUTU. Spordikompleksiga sobivad matid saab tugevalt takjakinnituste abil karkassi külge kinnitada. Kompleksi kõrgus on pisut üle meetri ja ronimisredel asetseb kaldu, mis lubab põnnidel olla iseseisvam ja tunda end enesekindlalt. Kui pelgate, et laps läheb turnima ilma teie järelevalveta, saab põhiredeli külge kinnitada kaitseseina. Osta siit: http://www.happysport.ee/et/c/turvalisus

Happy spordi spordikompleksid on MOBIILSED: seda pole vaja kinnitada kindlasse kohta. Vanemad saavad turnimiskompleksi panna kas laste- või mõnda teise tuppa ja spordikompleks saab osa lapse elust.

Viis erinevat kasutusasendit ja suur hulk lisavahendeid muudab tegevuse huvitavamaks, võimaldab korraldada treeninguid, toetades laste huvi spordi vastu.

Suvel kolivad paljud lastega pered linnast ära, suvilasse, maakoju ja tekib vajadus soetada turnimisvahendeid õue: liumägi, mängumaja, kiiged, redelid. Ka siin tuleb appi HOOAJAST SÕLTUMATU Varajane Start spordikompleks. Turnimiskompleksi saab viia suvilasse ja panna verandale, murule või sillutisele otse lageda taeva alla. Rannij Stardis on koos nii spordikompleks, mängumaja kui ka liumägi. Selle külge saab isegi kiige kinnitada.

Varajane Start on nii treeninguvahend, mis toetab lapse füüsilist arengut, kui ka mängupaik, kuhu mahub korraga last. Tavaliste mängukomplekside puhul pole see alati võimalik.

Varajane Start on KOMPAKTNE, mahtudes vaid u. 1,5 ruutmeetrile. Vaatamata tagasihoidlikule kõrgusele pakub Varajane Start huvi ka suurematele lastele. Rannij Stardi peal turnides pole peamine ülesanne võimalikult kõrgele ronida, vaid liikuda mitmes suunas, ruumiliselt. Roninud kõrgeimale astmele, saab laps ronida pealmisele tahule, rippuda, teha kukerpalli, ronida teisele redelile, lasta liugu.

Missuguseid lisavõimalusi on tavalistel turnimiskompleksidel?

Varajane Start on seevastu MITMEFUNKTSIOONILINE. Tänu mängutelkidele ja muudele kompleksi lisadele, saab turnimisvahendist teha mitte ainult treeningkompleksi, vaid terve mängumaailma. See muutub hõlpsasti autoks või laevaks, lossiks või telgiks, poeks või juustumajaks.

Varajast Starti saab kasutada nii ühe lapsega individuaalseks tegevuseks kui ka mitme lapsega. Kompleksi saab paigaldada nii korterisse kui ka lasteaeda, mängutuppa, beebikooli, haiglate ja polikliinikute lastetubadesse. Kui ruumi on piisavalt, saab mitu kompleksi liumägede ja muude lisavahendite abil ühendada. Seejuures säilib turnimisvahendi mobiilsus ja funktsionaalsus. Laste huvi püsib, sest komplekside ühendamisvõimalusi on lõputult.

Varajane Start on rohkem kui spordikompleks. See on sportimis- ja mängusüsteem, mis soodustab väikelaste arengut, pakub palju rõõmu nii lastele, nende vanematele kui ka õpetajatele.

Lapse ohutuse tagamiseks järgige järgmisi soovitusi 

  • Ärge kasutage spordikompleksi ilma võimlemismattideta.
  • Ärge lubage jätta mänguasju võimlemismattidele, kohtadesse, kuhu laps võib turnides kukkuda.
  • Spordikompleksil võib laps turnida ainult paljajalu.
  • Ärge jätke last järelevalveta, kui ta teeb sellel võimlemisharjutusi või turnib.
  • Ärge lubage last turnima, mänguasjad käes või toit käes või suus.
  • Kui spordikompleksi kasutab korraga mitu last, ärge lubage neil korraga samale vahendile (samale redelile või turnimislatile) ronida.

KIDWOOD kingib rõõmu ja parimaid mälestusi

Kas soovite, et teie lapse areng oleks loomulik ja tasakaalus? Tutvuge uute hubaste puidust spordikompleksidega KIDWOOD, mis toetavad lapse kehalist arengut. Nad toovad teie koju laste rõõmsaid kilkeid ning pakuvad lapsele kokkupuudet loodusega, ilma et peaksite kodust lahkuma.

KIDWOODi puidust turnimisvahendite loojad on armastavad emad, kes hoolitsevad oma laste loomuliku arengu eest ja eelistavad, et lastetuba oleks sisustatud looduslike materjalidega. Kes ütles, et turnimisvahendid peavad olema tehtud külmadest metalltorudest ja hõivama pool lastetuba? Puit pakub teie lastele asendamatut looduslikku hubasust ja sobib igasse interjööri.

KIDWOODi spordinurk on lapse kindel sõber, kinkides talle päikeselise ja õnneliku lapsepõlve ning aidates lapsel saada osavaks ja tugevaks. Spordinurga arendamisel on võetud arvesse lapse arengu kõiki aspekte ja vanemate nõudmisi.

1,5 ruutmeetrit lapse õnne heaks

Suurim spordinurk võtab enda alla vaid 1,5 ruutmeetrise ala. Isegi väikeses lastetoas leiab KIDWOOD endale koha.

150 mängu ühes spordinurgas

Spordinurga võib asetada mis tahes tahule, luues uusi mänguruume ja hoides üleval lapse mänguhuvi.

Kõik lastetoa spordinurgad on lihtsalt kokkupandavad, lahtivõetavad ja transporditavad

Spordinurga saab hõlpsalt lahti võtta, kui tekib vajadus ruumi juurde teha. Seda saab kaasa võtta suvekoju, et laps ei jääks kusagil oma kindla kaaslaseta.

Kõik spordinurgad on tehtud naturaalsest puidust ja on sertifitseeritud

KIDWOOD hoolib teie lapse tervisest: turnimisvahendite tootmisel kasutatakse looduslikke materjale ja kõiki tootmisetappe saadab range kvaliteedikontroll.

Spordinurgad on ohutud ka kõige väiksematele

Kõigi spordinurkadega käib kaasas pehme matt ja turnimisvahendi kõrgus on lastele ohutu. Pulkade tootmisel on arvestatud ka kõige pisemate kätega.

 

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.