Varajane start (Early Start)

01.06.2023 / 0 kommentaari
Varajane start (Early Start)
Liikumismängude ja füüsilise arengu kompleksid lastele Varajane Start, on tehtud vastupidava ja stabiilse metallkonstruktsiooni baasil. Seetõttu saate olenevalt ilmast võimaldada lapsel selle kasutamist nii toas kui ka õues. Milliseid mänge ja harjutusi soovite teha,see kõik sõltub ainult teie fantaasiast ja lapse võimetest. Varajane Start sobib ühtviisi hästi nii mängimiseks üksi,koos sõpradega või ka vanematega.
 
Kompleksi hooldus on lihtne ning ei võta kuigipalju aega — piisab kui käia redelipulgad ja mati pind üle niiske lapiga ja kompleks on jälle vamis kasutamiseks.
 
 
 
Комплексы для подвижных игр и развития физической активности детей Varajane start сделаны на основе металлической конструкции — прочной и устойчивой. Поэтому в зависимости от сезона предлагайте ребенку игры как дома, так и на улице. Игры и упражнения зависят лишь от вашей фантазии и способностей ребенка.
 
Однако мы напоминаем, что Varajane start одинаково хорош, чтобы играть одному, маленькой компанией или с родителями. Уход за детским уголком не доставит вам хлопот — достаточно протереть перекладины и поверхность мата влажной тряпочкой и спортивная площадка вновь готова к использованию!

Kommentaarid

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.