Firma ja tooted

Oleme uhked oma toodete üle ja soovitame neid ka kõige nõudlikumale kliendile. Valime väga hoolikalt kõiki meie poes pakutavate kaupade tootjaid. Sageli oleme tavalisest nõudlikumad spordikompleksidele ja muule spordivarustusele esitatavate standardite osas, sest meie tooteid kasutavad kõige pisemad kliendid, kellele valmistatud kaup peab olema laitmatu. Näiteks spordi- ja mängukomplekside ning nende juurde kuuluvate lisavahendite Varajane Start (Rannij Start) ja Kidwood tootja on ettevõte Rannij Start, mis tegeleb spordikomplekside tootmisega juba üle kümne aasta ning ekspordib oma tooteid kogu maailma. Kõik selles ettevõttes toodetud spordi- ja mängukompleksid on ainulaadsed ja patenteeritud. Meie klientide seas on eraisikuid, kes on soetanud turnimisvahendid enda laste arendamiseks, aga ka lasteaedu ja beebikoole. Kompleksid pakuvad väga palju erinavaid kasutusvõimalusi. 

Peale spordi- ja mängukomplekside tootmise ja müügi turustab Happy Sport mitmesuguseid teisi tooteid, mis toetavad väikelaste arengut. „Kõik teie laste arengu heaks“ on meie ettevõtte moto. Heitke pilk meie veebipoodi, kust leiate oma väikelapsele palju kasulikku ja vajalikku. Veebipoe tooted on ülimalt hoolikalt välja valinud kogenud metoodikud ja oma lapsed üles kasvatanud emad. 

Meie ettevõtte teise tegutsemissuuna eesmärk on pakkuda teavet neile, kes on huvitatud väikelaste arengust. Facebooki lehekülg "Happy Sport" on teabevaramu, kust leiab infot nii arenguteooriatest, metoodikast kui ka praktilistest soovitustest. Siin ilmuvad tihti huvitavad artiklid lapse arengu ja spordi teemal.  Meil toimuvad ka sageli veebiseminarid ja -koolitused ning kohtumised huvitavate inimestega, mille abil saavad vanemad oma teadmisi täiendada, saades mitmesugust uut ja kasulikku infot - jälgige kalendrit Facebookis. 

HappySport.ee on e-pood, kus Te säästate nii oma aega kui ka raha, sooritades ostud kodust või töölt lahkumata ja võite osta palju lastetooteid, mis on eklusiivselt esindatud Eestis. Täiendame pidevalt toodete valikut ja ostmise mugavust ning turvalisuse tagamiseks pakume oma sõbraliku klienditeeninduse abi nii tellimuse vormistamise kui saadetise kättesaamise osas. Tellitud ostule on võimalik ise järele tulla meie lattu Maardus aadressil Sarapiku tee 19/21. Samuti saate tellida kauba Omniva pakiautomaati või kulleriga koju. Teenindame üle 100 tellimuse kuus.

HappySport.ee eelised: 

  • lai ja huvitav toodete valik ning mugav otsingu ning tellimise süsteem;
  • turvaline ostukoht;
  • hooaja- ning eripakkumised ja soodustused;
  • garantii ning kaupade tagastamise võimalus vastavalt Eesti Vabariigi seadusele;
  • tarnekuludeta võimalus tellida oma kaup meie kaubaväljastuspunkti, mis asub aadressil: Sarapiku tee 19/21 Maardu.

Klienditeenindus ootab Teie kõnesid tööpäeviti 09:00-18:00 telefonil 55592043.

Saatke ka oma küsimused aadressile info@happysport.ee

Selleks, et osta lastespordikompleksi veebipoest Happy Sport, lisage kaup ostukorvi või helistage meile. Tellitud kaup võib ebaolulisel määral erineda veebilehel kirjeldatust ja kujutatust (näiteks värvivarjundid, vähesed kujunduse või pakendi erinevused, millel pole kauba tarbimisväärtusele mingit mõju), seejuures ei muutu tellimuse ja kauba tarbimisväärtus ega muud olulised omadused.

 

 

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.