Spordikompleksi Kidwood eelised ja kvaliteet

01.06.2023 / 0 kommentaari
Spordikompleksi Kidwood eelised ja kvaliteet
Kas soovite, et teie lapse areng oleks loomulik ja tasakaalus? Tutvuge uute hubaste puidust spordikompleksidega KIDWOOD, mis toetavad lapse kehalist arengut. Nad toovad teie koju laste rõõmsaid kilkeid ning pakuvad lapsele kokkupuudet loodusega, ilma et peaksite kodust lahkuma.
 
KIDWOODi puidust turnimisvahendite loojad on armastavad emad, kes hoolitsevad oma laste loomuliku arengu eest ja eelistavad, et lastetuba oleks sisustatud looduslike materjalidega. Kes ütles, et turnimisvahendid peavad olema tehtud külmadest metalltorudest ja hõivama pool lastetuba? Puit pakub teie lastele asendamatut looduslikku hubasust ja sobib igasse interjööri.
 
KIDWOODi spordinurk on lapse kindel sõber, kinkides talle päikeselise ja õnneliku lapsepõlve ning aidates lapsel saada osavaks ja tugevaks. Spordinurga arendamisel on võetud arvesse lapse arengu kõiki aspekte ja vanemate nõudmisi.
1,5 ruutmeetrit lapse õnne heaks.
 
Suurim spordinurk võtab enda alla vaid 1,5 ruutmeetrise ala. Isegi väikeses lastetoas leiab KIDWOOD endale koha.
150 mängu ühes spordinurgas.
 
Spordinurga võib asetada mis tahes tahule, luues uusi mänguruume ja hoides üleval lapse mänguhuvi.
Kõik lastetoa spordinurgad on lihtsalt kokkupandavad, lahtivõetavad ja transporditavad.
 
Spordinurga saab hõlpsalt lahti võtta, kui tekib vajadus ruumi juurde teha. Seda saab kaasa võtta suvekoju, et laps ei jääks kusagil oma kindla kaaslaseta.
 
Kõik spordinurgad on tehtud naturaalsest puidust ja on sertifitseeritud KIDWOOD hoolib teie lapse tervisest: turnimisvahendite tootmisel kasutatakse looduslikke materjale ja kõiki tootmisetappe saadab range kvaliteedikontroll.
Spordinurgad on ohutud ka kõige väiksematele. Kõigi spordinurkadega käib kaasas pehme matt ja turnimisvahendi kõrgus on lastele ohutu. Pulkade tootmisel on arvestatud ka kõige pisemate kätega.

Kommentaarid

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.