Laste spordikompleksid metallist

Start Lux 6.png (506 KB)Liikuv spordikompleks on teie enda staadion kodus või aias. Erinevas vanuses, mitmekülgne, kompaktne, ohutu, mobiilne, igihaljas. See on nii rootsi redel, kaljuronimissein kui ka liumägi - kõik ühes! Panete mängutelgi või katte peale - ja teie spordikompleks on nüüd ka mängumaja. Suurepärane võimalus lastega vaba aega mitmekesistada.

Hetkel pakub Happy Sport kauplus vanematele metallist lapse spordikomplekse Early Start (Varajane Start) brändilt. Selle kompleksi eelised:

ERINEVAS VANUSES — mõeldud lastele sünnist kuni algkoolieani. Early Start on välja töötatud arvestades kõiki lapse füsioloogilisi eripärasid esimestel eluaastatel. Early Start on OHUTU.

MOBIILNE ega vaja paigaldamist kindlasse kohta.

Sageli tekib küsimus, kas osta õues spordikompleks, mängumaja, liumägi või kiik. Siin tuleb appi Early Start, mis on IGIASTME.

KOMPAKTNE, võtab enda alla ainult umbes 1,5 ruutmeetrit. Early Start on MITMEFUNKTSIOONILINE. Tänu mängukatetele ja muudele komplekti lisanduvatele rakendustele võib see olla mitte ainult sporditrenažöör, vaid terve mängusüsteem. Early Start on rohkem kui lihtsalt spordikompleks, see on spordi-mängusüsteem, mis soodustab laste varajast arengut, pakkudes suurt rõõmu nii lastele kui ka kõikidele hoolivatele vanematele ja pedagoogidele.

Pakume nelja Early Start komplekti varianti: Standard ja Luksus, kokkupandav Kompakt ja suur Olimp. Early Start spordikomplekside tarne on Eestis tasuta. Saadame ka teistesse Euroopa ja maailma riikidesse. Kui te ei ole Eestis, kirjutage meile lihtsalt päring koos oma aadressiga, ja me arvutame tarneaja ja -kulud. Kirjutage aadressile info@happysport.ee.

Pange tähele ka Early Start laste spordikomplektidele lisanduvaid tarvikuid ja komplekte - need muudavad mängu ja spordiga tegelemise Early Start'il piirituks!

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Laste spordikompleks Start Baby-2 sobib paigaldamiseks nii korterisse kui ka tänavale.

Kompleksi konstruktsioon on väga stabiilne. Kõige pisisematele sobib selline spordikompleks paremini kui tavaline rootsi sein. Tänu oma kompaktsele kujule tunneb laps end kindlalt ja mugavalt.

  Tarneaeg: 5-15 päeva
428,93 €

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA. See on meie müügihitt! 

Komplekti saab kasutada viies asendis, kasutades selle võimalusi maksimaalselt tõhusalt. 

ERI VANUSES LASTELE alates 2.elukuust kuni 8. eluaastani.

 
 
  Tarneaeg: 5-15 päeva
465,62 €
KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  
 
Uus universaalne mitmefunktsiooniline spordi- ja mängukompleks üle kolme aasta vanustele lastele, kannatab kuni 200 kg. raskust.  Põhikomplekti saab kasutada kolmes asendis.
  Tarneaeg: 5-15 päeva
547,97 €

Spordikompleks on mõeldud õues mängimiseks. "Noor sportlane" meelitab nii pisikesi lapsi kui ka suuremaid lapsi. Siin saavad korraga mängida mitu erinevas vanuses last.

Kompleksi kuuluvad: rõngad risttalaga, horisontaallatt, redelid, köis, kiik.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
469,90 €

Spordikompleks on mõeldud õues mängimiseks.

Õuessport on iga lapse harmoonilise füüsilise arengu võti. Veetes vähemalt kaks tundi päevas laste mänguväljakul, parandab laps oluliselt oma tervist, sest mängides sporditegevused: 

  • arendavad lihaseid, millel on kasulik mõju selgroole.
  • parandavad lihasluukonna süsteemi koordinatsiooni ja toimimise.
  • suurendavad vastupidavust.
  • koos mängivad lapsed vabastavad energiat ja treenivad suhtlemisoskusi.

"Noor sportlane pluss" meelitab nii pisikesi lapsi kui ka suuremaid lapsi. Siin saavad korraga mängida mitu erinevas vanuses last.

Kompleksi kuuluvad: võimlemisrõngad, köis, kiik, korvpalli rõngas, poksikott, turnikas reguleeritava kõrgusega, kokkupandvad latid.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
569,90 €

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

Täiskomplekti saab kasutada neljas asendis, kasutades selle võimalusi maksimaalselt ära.

  Tarneaeg: 4 päeva
287,51 € (30%)
410,72 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.