BusyKids voodi

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kas otsite oma lapsele voodit? Majakujulisest lastevoodist BusyKids koos sisseehitatud mitmevärvilise LED-valgustusega saab mitte ainult magamiskohaks, vaid ka tõeliseks maagiliseks ja hubaseks nurgakeseks teie lapsele.

BusyKidsi voodi ainulaadne omadus on voodi pikkuse reguleerimise võimalus. See tähendab, et voodi "kasvab" koos teie lapsega, pakkudes talle mugavust igas arenguetapis. Majakujuline voodipeats loob hubase ja turvalise keskkonna ning mitmevärviline LED-valgustus lisab lastetuppa maagiat ja mängulisust.

Teie laps sukeldub mugavusse ja fantaasiasse, olles ümbritsetud pehmete tekkidega ja maagilise valgusega. Reguleeritava lamamispinna ja LED-valgustusega lastevoodi BusyKids ei ole lihtsalt voodi, vaid rõõmuoaas Sinu lapsele, kus tema unistused on mähitud maagilisse ja sooja õhkkonda.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
299,00 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.