Trenazöörid

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Trenažöör on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. 

Spordivarustus, mis koosneb rootsi seinast, lõuatõmbekangist ja latidest, võimaldab värskes õhus täisväärtusliku treeningut läbi viia.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
499,90 €

Trenažöör on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. 

See on kokkupandav ristkülikukujuline konstruktsioon, mis koosneb kahest toest ja ühest kaheksaastmelisest võimlemisseinast. 

Trenazöör koosneb kokkupandavast ristkülikukujulisest konstruktsioonist, mis koosneb kahest postist ja kaheksaastmelisest redelist. Üks redeli postidest peab olema ühendatud veel ühe postiga põikpuu abil. Teise redeli posti ja kompleksi ühe posti vahel peavad olema paigaldatud rööbaspuud. Postide vahele peab olema kinnitatud sisseehitatav varustus. Esimese ja teise posti vahele peab olema paigaldatud korvpallilaud koos rõnga ja sünteetilise võrguga ning redeli ja kompleksi postide vahele kaks põikpuud.

Soovitav vanus: alatest 7 aastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
1099,90 €

Trenažöör on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. 

See on kokkupandav ristkülikukujuline konstruktsioon, mis koosneb kahest toest ja ühest kuueastmelisest võimlemisseinast. Selle ülemises osas tuleks kinnitada kaks kangi vastaskülgedele, üks neist 150 mm madalama kõrgusele kui teine. Selja ja käetugedega latid tuleks kinnitada varbseina postide külge erinevatel kõrgustel.

Soovitav vanus: alatest 7 aastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
849,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.