BusyKids lastetoa mööbel

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tere tulemast köitvasse lugemismaailma BusyKidsi uue kahepoolse ratastel raamaturiiuliga! Busykids riiul on ideaalne lahendus lasteruumi korraldamiseks, kuna see pole mitte ainult funktsionaalne, vaid ergutab ka kujutlusvõimet ja armastust raamatute vastu.

Raamaturiiuli eeliseks on see, et raamatud on paigutatud nii, et nende kaaned on lastele nähtavad. See võimaldab lapsel iseseisvalt valida endale huvipakkuva raamatu, soodustades iseseisvust ja lugemisarmastust.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
99,99 €

Busykids laste laua- ja toolikomplekti eripäraseks on see, et see kasvab koos teie lapsega. 
Tänu oma funktsionaalsusele teenib see lastemööbli komplekt teid pikka aega. Laua ja tooli kõrgus on reguleeritav 3 asendisse.

Laud ei ole mitte ainult reguleeritava kõrgusega, vaid selle saab kiiresti muuta ka kallutatavaks lauaks. Lauaplaadi kaldenurk on 12 kraadi. See kalle võimaldab teie lapsel kirjutada, joonistada ja lugeda vähema pinge silmadele. Lisaks vähendab kaldega lauaplaadi kasutamine kehva kehahoiaku ohtu.

Tänu laua ja tooli reguleeritavale kõrgusele sobivad need lastele vanuses 1-7 aastat!

Laua ja tooli disain on universaalne ja minimalistlik ning sobib igasse interjööri.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
159,00 €

Kas otsite oma lapsele voodit? Majakujulisest lastevoodist BusyKids koos sisseehitatud mitmevärvilise LED-valgustusega saab mitte ainult magamiskohaks, vaid ka tõeliseks maagiliseks ja hubaseks nurgakeseks teie lapsele.

BusyKidsi voodi ainulaadne omadus on voodi pikkuse reguleerimise võimalus. See tähendab, et voodi "kasvab" koos teie lapsega, pakkudes talle mugavust igas arenguetapis. Majakujuline voodipeats loob hubase ja turvalise keskkonna ning mitmevärviline LED-valgustus lisab lastetuppa maagiat ja mängulisust.

Teie laps sukeldub mugavusse ja fantaasiasse, olles ümbritsetud pehmete tekkidega ja maagilise valgusega. Reguleeritava lamamispinna ja LED-valgustusega lastevoodi BusyKids ei ole lihtsalt voodi, vaid rõõmuoaas Sinu lapsele, kus tema unistused on mähitud maagilisse ja sooja õhkkonda.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
299,00 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.