Lastespordikompleksid puidust

Lastespordikompleksid puidust

Lastespordikompleks toob rõõmu

Kas soovite, et teie lapse areng oleks loomulik ja tasakaalus? Tutvuge uute hubaste puidust spordikompleksidega KIDWOOD, mis toetavad lapse kehalist arengut. Nad toovad teie koju laste rõõmsaid kilkeid ning pakuvad lapsele kokkupuudet loodusega, ilma et peaksite kodust lahkuma.

KIDWOODi puidust turnimisvahendite loojad on armastavad emad, kes hoolitsevad oma laste loomuliku arengu eest ja eelistavad, et lastetuba oleks sisustatud looduslike materjalidega. Kes ütles, et turnimisvahendid peavad olema tehtud külmadest metalltorudest ja hõivama pool lastetuba? Puit pakub teie lastele asendamatut looduslikku hubasust ja sobib igasse interjööri. KIDWOODi spordinurk on lapse kindel sõber, kinkides talle päikeselise ja õnneliku lapsepõlve ning aidates lapsel saada osavaks ja tugevaks. Spordinurga arendamisel on võetud arvesse lapse arengu kõiki aspekte ja vanemate nõudmisi.

1,5 ruutmeetrit lapse õnne heaks

Suurim spordinurk võtab enda alla vaid 1,5 ruutmeetrise ala. Isegi väikeses lastetoas leiab KIDWOOD endale koha.

150 mängu ühes spordinurgas

Spordinurga võib asetada mis tahes tahule, luues uusi mänguruume ja hoides üleval lapse mänguhuvi.

Kõik lastetoa spordinurgad on lihtsalt kokkupandavad, lahtivõetavad ja transporditavad

Spordinurga saab hõlpsalt lahti võtta, kui tekib vajadus ruumi juurde teha. Seda saab kaasa võtta suvekoju, et laps ei jääks kusagil oma kindla kaaslaseta.

Kõik spordinurgad on tehtud naturaalsest puidust ja on sertifitseeritud

KIDWOOD hoolib teie lapse tervisest: turnimisvahendite tootmisel kasutatakse looduslikke materjale ja kõiki tootmisetappe saadab range kvaliteedikontroll. Kõigi spordinurkadega käib kaasas pehme matt ja turnimisvahendi kõrgus on lastele ohutu. Pulkade tootmisel on arvestatud ka kõige pisemate kätega.

Tarne Eestis tasuta.

 

  

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Komplekti kuuluvad: puidust liumägi, köis 1m, puidust võimlemisrõngad, nöörredel kuue pulgaga, mängutelk

 

  Tarneaeg: 5-15 päeva
163,86 € (15%)
192,78 €

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1,5 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.

  • 5 erinevat asendit
  • Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
  • Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein

 

 

 

  Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
499,00 €

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.

  • 5 erinevat asendit
  • Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
  • Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein

 Komplekti sees on: Karkass, Matt, Liumägi, Võimlemisrõngad puidust, Köis, Lastekiik

 

  Tarneaeg: 2-3 päeva
566,99 €

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi. 

  • 5 erinevat asendit
  • Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
  • Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein  Komplekti sees on: Karkass, Matt, Liumägi, Võimlemisrõngad, Ketaskiik, Nöörredel

 

  Tarneaeg: 2-3 päeva
553,49 €

Kolmnurk on parim variant väikelaste füüsiliseks arenguks, aga ka suurepärane alternatiiv seinastangedele ja multifunktsionaalsetele spordinurkadele. BABY MINI-2 arendab koordinatsiooni ja motoorseid oskusi, õpetab oma keha tundma, arendab jõudu, vastupidavust ja koordinatsiooni juba varakult.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
225,90 €

Kokkupandav Spordi Matt Tuppa 100х100 cm

  Tarneaeg: 5-15 päeva
64,90 €

Laste rootsi sein BABY MINI- 1 ettenähtud kõige pisisemate atleetidele. Tänu sellele laps sõbruneb spordiga juba varakult. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
174,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.