ORTOTO Klotside komplekt "World of Sensory Soft Bricks" Large Set (32tk)

Tootekood: bricksL
Kaubamärk: ORTOTO
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind: 60,90 €
55,42 €
Kogus: - +

UUS TOODE! Igas vanuses lastele mõeldud pehmete klotsidega mäng soodustab sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arengut, aktiveerib kujutlusvõimet ning võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kujundeid, figuure ja numbreid. Arendab sotsiaalseid oskusi, koosmäng tugevdab suhtlemisoskust. Arendab kõnet ja keelt, soodustab suulist eneseväljendust, näiteks läbi ehitatud kirjeldamise.

Soovitav vanus: alatest 2.eluaastast.

VideoKomplektis: 

  • 1 matt "Bricks Base” (30×30 cm) on üks ORTOTO puslemattidest. See sobib hästi nii figuuride loomise alusena kui ka iga ORTOTO komplekti osana ainulaadsete lukkude ja sensoorse pinna tõttu.

  • 32 ORTOTO klotsi: 8 erinevat värvi (helepunane, tumesinine, kollane, heleroheline, heleroosa, lavendel, kõrvitsaoranž, taevasinine) ja 4 erinevat suurust

  • 10 näidiskaarti: kuvatakse erinevad kujundid, mida saab meie juhiseid järgides ehitada.

  • 1 tulemuskaart: üksi või grupiga mängimise edenemise märkimiseks.

Igas vanuses lastele mõeldud pehmete klotsidega mäng soodustab sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arengut, aktiveerib kujutlusvõimet ning võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kujundeid, figuure ja numbreid. Arendab sotsiaalseid oskusi, koosmäng tugevdab suhtlemisoskust. Arendab kõnet ja keelt, soodustab suulist eneseväljendust, näiteks läbi ehitatud kirjeldamise.

Kuidas see töötab: puutetundliku jõu kaudu muutuvad meie klotsid põnevateks mänguelementideks. Mängijad saavad ise või koos teistega ehitada erinevaid figuure, järgides komplektis olevaid juhiseid. Nagu ka fantaasial vabalt lennata laskmine.

Material: valmistatud sertifitseeritud kvaliteetsetest materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Sarnased tooted

Ketaskiik arendab tõhusalt koordinatsiooni ja tugevdab eri lihasrühmi.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
23,38 €

Sobib laste spordikompleksitele KIDWOOD ja Varajane Start.

  Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
66,95 € (9%)
73,57 €

Komplektis 3 kõva puslet. Pusletid on väga originaalse ja huvitava mustriga, mis kindlasti muutub lastemängud põnevamaks- siil, krokodill, meritäht. 

Ühe pusle suurus: 25 x 25 cm. Sobib vanusele: alatest 2. aastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
29,56 €
  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
70,38 €

Komplektis on kaks erilise mustriga puslemati. ORTOTO puslemattide komplekt  "Sensoorne labürint" on loodud spetsiaalselt lõõgastumiseks ja ajutreeninguks. Soodustab sensoorset arengut. Spetsiaalne laineline pind kõrguse vahega võimaldab haarata sõrmeotste närvilõpmeid, stimuleerides tundlikkust ja peenmotoorikat. Stimuleerib koordinatsiooni.

Soovitatav alatest 2. eluaastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
29,99 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.