ORTOTO Klotside komplekt "World of Sensory Soft Bricks" Large Set (32tk)

Tootekood: bricksL
Kaubamärk: ORTOTO
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
59,90 €
Kogus: - +

UUS TOODE! Igas vanuses lastele mõeldud pehmete klotsidega mäng soodustab sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arengut, aktiveerib kujutlusvõimet ning võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kujundeid, figuure ja numbreid. Arendab sotsiaalseid oskusi, koosmäng tugevdab suhtlemisoskust. Arendab kõnet ja keelt, soodustab suulist eneseväljendust, näiteks läbi ehitatud kirjeldamise.

Soovitav vanus: alatest 2.eluaastast.

Komplektis: 

  • 1 matt "Bricks Base” (30×30 cm) on üks ORTOTO puslemattidest. See sobib hästi nii figuuride loomise alusena kui ka iga ORTOTO komplekti osana ainulaadsete lukkude ja sensoorse pinna tõttu.

  • 32 ORTOTO klotsi: 8 erinevat värvi (helepunane, tumesinine, kollane, heleroheline, heleroosa, lavendel, kõrvitsaoranž, taevasinine) ja 4 erinevat suurust

  • 10 näidiskaarti: kuvatakse erinevad kujundid, mida saab meie juhiseid järgides ehitada.

  • 1 tulemuskaart: üksi või grupiga mängimise edenemise märkimiseks.

Igas vanuses lastele mõeldud pehmete klotsidega mäng soodustab sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arengut, aktiveerib kujutlusvõimet ning võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kujundeid, figuure ja numbreid. Arendab sotsiaalseid oskusi, koosmäng tugevdab suhtlemisoskust. Arendab kõnet ja keelt, soodustab suulist eneseväljendust, näiteks läbi ehitatud kirjeldamise.

Kuidas see töötab: puutetundliku jõu kaudu muutuvad meie klotsid põnevateks mänguelementideks. Mängijad saavad ise või koos teistega ehitada erinevaid figuure, järgides komplektis olevaid juhiseid. Nagu ka fantaasial vabalt lennata laskmine.

Material: valmistatud sertifitseeritud kvaliteetsetest materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Sarnased tooted

 Puidust võimlemisrõngad sobivad lisavahendiks kõigile spordikompleksidele.

  Tarneaeg: 5-15 päeva
25,60 €
  Tarneaeg: 5-15 päeva
64,80 €

Kelk-lumetuub "WIND" diameetriga 95 cm

Kiire tarne - 2-4  tööpäeva

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
71,37 €

Massazi vaipade komplekt "Stimuleeriv vikerkaar" sisaldab 9 puslet (5 kõva ja 4 pehmet)

Puslematid disainitud suurendatud puutetundlikkuse ja nägemise stimuleerimiseks. Reljeefne mattide pind aitab lastel vältida lamenemist, arendab värvi äratundmist ja kujutlusvõimet, stimuleerib aju, peenmotoorseid oskusi ja vereringet, samuti pakub täiskasvanutele sügavat massaaži.

Soovitatav vanus: alates 2 aastast 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
92,55 €

Komplektis 4 kõvat ja 4pehmet pulslet.

Mõeldud rahustavaks tajuelamuseks, ideaalselt sobib imikutele.

Soovitav vanus: alatest 2. eluaastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
86,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.