Kelk-lumetuub METALLIC, hõbe-must, d-95 cm
Ühik: tk
Laoseis: 5
Tarneaeg: 2-3 päeva
Kelk lumetuub Metallic, hõbe-must, diameter 95 cm
KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA
Video
SNOW TUBE (Lumerõngas) – Kelk lumetuub Metallic,hõbe-must, läbimõõt 95 cm
Soovite lõbusalt vabas õhus aega veeta?
Happy Sport interneti pood ja Indigo kaubamärk toovad turule patenteeritud täispuhutavate kelkude kollektsiooni. Talviseks allalaskmiseks lumemägedelt sobivad suurepäraselt meie kelgud-lumetuubid: Graffiti, Tropical, True Love, Klassik, Metallik ja teised.
Vastupidavast polükloorvinüülist valmistatud kelk (lumerõngas) ei karda niiskust ja madalaid temperatuure. Toote libisev materjal on elastne. Lumetuub on varustatud mugavate käepidemetega, et hoida nendest kinni laskumise ajal, ja pukseerimisrihma.
Lumetuub on soovitatav lastele alates 6-7. eluaastast ning samuti täiskasvanutele. Kelgu maksimaalne lubatud koormus on 100-120 kg. Toode on mõeldud mitmekordseks kasutamiseks. Tuubil (kelk-lumetuubil) on autorehvi konstruktsioon ja PVC kate. Täispuhutav lumerõngas on ideaalne alternatiiv traditsioonilistele kelkudele. Lumerõngas on kerge ja ruumisäästliku disainiga.
Lumetuubil on järgmised omadused:
- Kiirus kuni 70 km/h
- 100% niiskuskindel
- Maksimaalne lubatud koormus 100 kg
- Valmistatud vastupidavast PVC-st
- Talub temperatuuri -20C
- UV-kindel
- Varustatud pukseerimisrihmaga
- Võib kasutada kelguna
- Varustatud troppidest käepidemetega kummistatud elementidega.
Kelk lumetuub saavutab suurt kiirust ja libiseb nõlval isegi minimaalse nurga all. Tänu 95 cm läbimõõdule kelgutada saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud. Täiendavaks plussiks on teravate või kõvade elemendite puudumine.
Tootjamaa: Leedu, Poola
Lumerõngaga sõitmise meelespea
Erinevalt kelgust võib lumerõngas laskumisel arendada suurt kiirust ja pöörelda ümber oma telje. Ühtlasi on lumerõngas juhitamatu ja sellel ei ole pidurit. Selleks et kaitsta end ebameeldivate tagajärgede eest, juhindu järgmistest reeglitest.
- Lumerõngaga saab sõita ainult selleks ettevalmistatud rajal, kus ei ole ohtu põrgata kokku takistuste ja teiste sõitjatega.
- Kui rada on spetsiaalselt varustatud, siis peaks sellel olema piirded, mis ei lase lumerõngal sõidualalt välja lennata. Samuti peab liumäel olema inimene, kes vastutab laskumise ohutuse eest ja jälgib inimeste laskumisintervalle.
- Eksperdid soovitavad sõita täispuhutava kelguga nõlval, mille kalle ei ületa 20 kraadi. All peab olema piisavalt pidurdusruumi.
- Lumerõngaga ei tohi sõita nõlval, kus on puid, lohke, konarusi, väljaulatuvaid põõsaid või kive. Ja loomulikult ei tohi täispuhutava kelguga sõita liival või kruusal.
- Enne mäest laskumist ja selle ajal veendu, et sinu teele ei jääks teisi sõitjaid.
- Kontrolli enne laskumist kindlasti üle, et sinu teele ei jääks autosid, piirdeid, puid, maju ega muid takistusi.
- Enne mäest laskumist veendu ka selles, et lumerõngas ei viiks sind kraavi, jõkke või muusse veekogusse ega sõiduteele.
- Pea meeles, et kui lumerõngas sõidab üle mätta või kukub auku, siis võib ta väga kergesti üles visata, laieneda või kummuli pöörata, mistõttu selles sõitev inimene võib hõlpsasti välja kukkuda ja viga saada.
- Lumerõngaid ei tohi üksteise külge rongiks haakida: need võivad ümber minna.
- Ära seo täispuhutavat kelku mootoriga roolikelgu, autoga, mootorsaani, ATV või muu sõiduki ega kindlasti ka mitte looma külge.
- Ohtlik on sõita ühes lumerõngas mitmekesi, kuna siis võite sealt välja kukkuda. Päästjate sõnul rikuvad täiskasvanud seda reeglit sageli, istudes lumerõngas koos lapsega. See toob kaasa laste traumasid.
- Ära koorma lumerõngast üle: iga mudeli spetsifikatsioonis on kirjas maksimaalne lubatud kaal.
- Lumerõngaga tuleb sõita istudes. Ära hüppa sellel nagu batuudil.
- Sõidu ajal hoia kinni lumerõnga külgedel asuvatest spetsiaalsetest rihmadest.
- Juhul kui oled lumerõnga täis pumbanud või sinna õhku juurde pumbanud külmas ning tood ta seejärel sooja tuppa või autosse, siis lase rõngast osa õhku välja. Kui lumerõngas oli külma õhuga tihkelt täidetud, siis võib ta soojas paisuma hakkava õhu tõttu lõhkeda.
Rangelt on keelatud
- laskuda trampliinilt, jäiselt või lumeta nõlvalt;
- sõita seistes ja lamades või proovida sõidu ajal lumerõngast välja hüpata;
- enne laskumist hoogu võtta;
- siduda lumerõngast auto, mootorsaani või muu sõiduki külge;
- kasutada ühekohalist lumerõngast mitmekesi: see tooks kaasa ülekoormuse, millel võib olla halb tagajärg;
- siduda mitu lumerõngast omavahel kokku;
- sõita lumerõngaga alkoholijoobes.
Ohutustehnika
- Kõige tähtsam on hoida lumerõnga käepidemetest kinni. Alla 115 cm läbimõõduga täispuhutaval lumerõngal peab olema kaks käepidet, ülejäänutel neli kuni kuus. See on vajalik selleks, et neist saaks olenevalt valitud asendist mugavalt kinni hoida.
- Lumerõngas tuleb valida konkreetse inimese järgi, lähtudes tema parameetritest ja suurusest. Liiga suur või liiga väike lumerõngas, kus on ebamugav istuda, kasvatab traumaohtu.
- Selleks et sõit oleks ohutu, tuleb istmel mugavalt istuda: iste peaks olema lai ja sobima konkreetsele inimesele.
- Liulaskmise ajal tuleb pea kallutada veidi ettepoole ja jalad ei tohi maad puudutada. Käed peavad käepidemetest tugevalt kinni hoidma, et sõitja ei lendaks lumerõngast välja.
- Ära kasuta pidurdamisel käsi ja jalgu: parem on lumerõngast pöörata, et vältida kokkupõrget ja ümberminekut, mis võiks põhjustada jäsememurde.
- Väikese lapsega ära mine järsunõlvalisele ja trampliinidega liumäele, kus on liiga palju rahvast. Samuti ei tohi lasta lapsel minna mäele üksi, ilma täiskasvanu järelevalveta: laps ei suuda hädaolukorras õigel ajal reageerida, järsult pidurdada või teel olevast takistusest kõrvale põigata. Lapsevanem peaks meeles pidama, et kõige ohtlikum ja ettearvamatum on jäine liumägi. Jälgi oma lapse liikumist hoolikalt.
- Selgita lapsele, et ta ei tohi mäest alla sõita enne, kui eelmine laps on kõrvale astunud.
- Õpeta lapsele, et ta ei tohi jääda mäest alla jõudes ootama, vaid peab kiiresti kõrvale roomama või libisema.
- Kõrge liumäe puhul võiks lapsevanem olla pigem mäe all, et ta saaks aidata lapsel kiiresti rada vabastada.
- Ütle lapsele, et ta ei ületaks jäärada. Selgita, et risti üle mäe ei tohi minna, seda isegi juhul, kui lapsele tundub, et tal on ületamiseks aega, enne kui keegi laskuma hakkab. Jää peal on lihtne libiseda ja laskujate jalge alla sattuda.
- Oluline on öelda lapsele, et ta ei roniks ja ei seisaks liumäe läheduses. Lapsel tuleb mäest üles ronida laskumisrajast võimalikult kaugel, et ta ei teeks oma sõiduvahendiga laskujatele haiget ning et ka laskujad talle haiget ei teeks ega teda endaga kaasa ei veaks.
- Kui laskumisel pole kokkupõrget võimalik vältida (teele jääb puu, inimene vms), siis tuleb proovida lumele külili kukkuda või jäiselt pinnalt eemale liuelda.
Kuidas lumetuubi täis puhuda?
1) Paigaldage õhukumm lumetuubi sisse nii, et täispumpamisel oleks nipli suund alla.
2) Ärge ületage õhukummis mõistlikku rõhutaset – õigel täispumpamisel peab õhukumm täitma kogu PVC-katte, jättes väikesed voldid perimeetritel. Üleliigselt täispumbatud õhukummiga sõites ei ole nii mõnusad sõidutingimused (liiga kõva). Kuid ka teise äärmusesse ei tasu langeda – liiga nõrgalt täispumbatud õhukummiga võib kaasneda sõitmisel tuubikatte kahjustumine. Kui teile tundub, et õhukumm on nii suure katte jaoks liiga väike, siis see pole nii! Pumbake rahulikult kuni katte täieliku täitumiseni – me komplekteerime tooted kvaliteetsete kontrollitud õhukummidega.
3) Peale talvehooaega on sooja ruumi toodud lumetuub vaja täielikult või osaliselt tühjaks lasta (laske õhk välja rõhu vähendamiseks). See on vajalik selleks, et soojas ruumis õhukummi sees olev õhk ei paisuks ja ei kahjustaks tuubi (vastasel juhul võib õhukumm lõhkeda). Samuti soovitame perioodil, kui te lumetuubi ei kasuta, võtta õhukumm kattest välja.
Kui lumetuub on täispumbatud ebaühtlaselt:
Lumetuubi täispumpamisel võib õhukumm täituda ebaühtlaselt – ühelt poolt kõrgem, teiselt madalam. Kui erinevus on väike, siis soovitame õhukumm veidi tühjaks lasta, lükata kummis koht (seal kus õhukumm on rohkem täis) lumetuubi tagaossa sümmeetriliselt liikumistelje suunas ning taas pumbata õhukumm kuni PVC-katte ühtlase täitumiseni.
Jooksuratas Micro Balance Bike Deluxe Blue soovitatav alates 2-5 eluaastast lastele.
Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.
5 erinevat asendit
Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein
Komplekti kuulub: karkass, matt, liumägi, võimlemisrõngad puidust, köis, lastekiik
Spordi- ja mängunurk koolieelikutele alates 1 eluaastast. Sobib suurepäraselt meresõidu mängimiseks, sama hõlpsalt saab sellest mägi, lennuk või loss. Iga külg (tahk) avab uusi mängunurga võimalusi.
5 erinevat asendit
Iga külg avab uusi mängunurga võimalusi
Kõik ühes – redel, ronimisvõrk, vaheliti pulkadega redel, pikkade põikpuudega redel, värvilise ronimisvõrguga sein
Komplekti kuulub: karkass, matt, liumägi, võimlemisrõngad, trapets, nöörredel
Laste funktsionaalne spordikompleks Happy Kid - suurepärane variant sportimiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Laste spordikompleks Pastel -1 on hõlpsasti monteeritav rootsi sein.
Laste spordinurk on lapse jaoks terve maailm. Kodukompleksid võtavad vähe ruumi, on valmistatud vastupidavatest ja ohututest materjalidest ning on ligipääsetavad peaaegu kõigile. Pastel-1 on kokkupandav metallkonstruktsioon, mis kinnitatakse seinale. Iga päev rõõmustab ta lapsi ja aitab tegeleda kehalise kasvatusega mõnuga.