Kronstein seinale kaherealise balleti tugipuu jaoks Classik-2, BA-2 must

Tootekood: 02268
Kaubamärk: ballet
Ühik: tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
41,90 €
Kogus: - +

Selle kronsteini mudel loob vajalikud tingimused täielikuks tantsu- või balletitreeninguks ning venitusharjutusteks. See on mugav koduseks kasutamiseks ega võta palju ruumi.

Keevisõmblused hoolkikalt töödeldatud ja puhastatud.

Käsipuude keskpunktide vaheline kaugus on 300 mm.

Käsipuu varruka läbimõõt: 51 mm.

Kronsteini kõrgus - 330 mm.

Kaugust seinast - 320 mm.

Käsipuude varrukate äärte kaugus on 355 mm.

Seinakinnituse mõõtmed (plaadid): 70x30 mm.

Kronstein on polümerisatsioonikambris pulbervärvitud.

Sarnased tooted

Kelk lumetuub Metallic, punane-sinine, diameter 95 cm

 KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

  Laoseis: 15
65,07 €
  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
54,12 € (9%)
59,48 €

Põnevad labürindid, huvitavad hammasrattad, väljakutsuvad lukud ja imearmsa väikese jänku seiklused! Kõik see ootab selle tegevuslaua uhke omaniku! 

Tegelustahvel on ideaalne vahend peenmotoorika arendamiseks. Tegelustahvliga mängimine on kasulik püsivuse, tähelepanu, keskendumise jaoks, nagu ka mõtlemise, ajutegevuse ja käte peenmotoorika arendamine. Lisaks asendab see rohkem kui tosinat muud mänguasja.

Lastele alates 1. eluaastast. 

  Tarneaeg: 7-14 päeva
120,98 €

Ronimismäng, peidukoht, vahitorn - see kõik on vaid üks Montessori mänguasi, nimelt -  Pikleri kolmnurk, millega teie lapsel on väga lõbus. Kolmnurk on väga vastupidav kriimustustele, nii et redel võib teenindada mitut põlvkonda. Pikleri kolmnurk on oma nime saanud Ungari lastearsti Emmi Pikleri järgi, kes uuris imikute ja väikelaste vajadusi.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
120,98 €

Üherealine balleti tugipuu (stange) kettakujuliste tugedega. Arabesque koreograafilise tugiraami tugede disain võimaldab ohutult harjutada tugede endi lähedal (põrandast välja ulatuvaid elemente pole). Arabesque sobib nii algajatele kui ka kogenud tantsijatele. Ja tänu oma kaalule seisab stange pinnal võimalikult stabiilselt. Transpordivajaduse korral stange lahtivõtmine ja uude kohta uuesti paigaldamine on väga lihtne.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
239,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.