Lükandvoodi ONN led valgustusega

Tootekood: bed
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind:
299,00 €
Kogus: - +

Kas otsite oma lapsele voodit? Majakujulisest lastevoodist BusyKids koos sisseehitatud mitmevärvilise LED-valgustusega saab mitte ainult magamiskohaks, vaid ka tõeliseks maagiliseks ja hubaseks nurgakeseks teie lapsele.

BusyKidsi voodi ainulaadne omadus on voodi pikkuse reguleerimise võimalus. See tähendab, et voodi "kasvab" koos teie lapsega, pakkudes talle mugavust igas arenguetapis. Majakujuline voodipeats loob hubase ja turvalise keskkonna ning mitmevärviline LED-valgustus lisab lastetuppa maagiat ja mängulisust.

Teie laps sukeldub mugavusse ja fantaasiasse, olles ümbritsetud pehmete tekkidega ja maagilise valgusega. Reguleeritava lamamispinna ja LED-valgustusega lastevoodi BusyKids ei ole lihtsalt voodi, vaid rõõmuoaas Sinu lapsele, kus tema unistused on mähitud maagilisse ja sooja õhkkonda.

VideoPöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja ohutusele, mistõttu on voodi valmistatud keskkonnasõbralikest ja vastupidavatest materjalidest, mis tagavad toote töökindluse ja pikaealisuse.

Mõõdud:1715 * 878 * 763 mm (2113 * 878 * 763 mm)

Netokaal: 18,5 kg

BusyKids mänguasjad vastavad järgmistele ohutus- ja kvaliteedistandarditele: CE, 2009/48/ES, EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-8 ja EN 71-9.

 

      

 

Sarnased tooted

Mukltifunktsionaalne õppetorn BusyKids on suurepärane köögiabiline, mis äratab teie lapse kujutlusvõimet! See on BusyKids armastatud õppetorni suurendatud versioon, mis sobib nii pisisematele kui ka vanematele lastele. Montessori torn soodustab iseseisvust ja julgustab loomulikult isegi väikseid osalema majapidamistöödes, näiteks kuivainete ülemisele riiulile panemisel, samuti laps saab teiega köögilaual süüa teha. Ja kui ta järsku vajab mugavust ja lõõgastust, saab köögitorni hõlpsasti ümber pöörata mugavaks lauaks ja tooliks, mis sobib suurepäraselt lugemiseks või multikate vaatamiseks. Laske oma lapsel sukelduda fantaasiate ja meelelahutuse maailma selle uskumatu köögiabilisega! Avage lõputud võimalused mänguks ja kujutlusvõimeks.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
254,07 €

Kahepoolne liumägi, mis täiendab Pikleri kolmnurka ja rikastab niigi mitmekülgset mängu muude võimalustega: seda saab kasutada nii liumäena kui ka ronimislauana. Pange tähele, et ostate AINULT liumägi ILMA Pikleri kolmnurgata.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
76,90 €

Teisaldatav balleti(koreograafiline) tugipuu sobib tundideks tantsustuudiotes, koreograafiakoolides, balletiklubides, aga ka koduseks kasutamiseks. Kerge seadme ja lihtne disain võimaldavad teil ilma probleemideta teisaldada tugipuu ruumis just vajalikku kohta. Mõeldud spetsiaalselt võimlemiseks ja venitamiseks.

  Laoseis: tellimisel/ küsi lisa: info@happysport.ee   Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
189,90 €

Kronstein koreograafilise (balleti) käsipuu kinnitamiseks seina külge.See kronstein fikseerib käsipuu otsa seina külge. Kasutatakse sageli siis, kui balleti käsipuu viimase sirmi kinnitamiseks ei ole muud võimalust või säästmise eesmärgil.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
22,99 €

Selle kronsteini mudel eristub elegantsete joonte, kompaktsuse ja töökindluse poolest. Seinale kinnitatava koreograafilise tugipuu kronstein rütmilise võimlemise ja tantsimise jaoks. Sobib igat tüüpi käsipuudele.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
31,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.