BusyKids 5-in-1 multifunktsionaalne puidust KIIK

Tootekood: BKkiik
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind:
137,25 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

BusyKids Kiik 5-in-1 (Montessori meetodikas inspireeritud mänguasi) võimaldab lastel kasutada kiike liumäena, varjualusena, ronimisraamina või istmena, samuti on ka suurepärane nukkudemaja ja mängunurga jaoks. BusyKids Kiik ei ole mõeldud lihtsalt kiikumiseks -see on suurepärane trenn kõhulihaste tugevdamiseks, mis toetab õige kõndimise arengut.

Kiik ise motiveerib lapsi liikuma, mis on nende tervislikuks arenguks ülimalt oluline. Ringi liikumine on suurepärane, vaid ka motoorsete oskuste arendamine on ka väga oluline, et lapsed saaksid iseseisvalt ilma probleemideta teha ka muid igapäevaseid asju. Pöörake kiik ümber ja see on roomik, müügilett, liumägi või peidukoht.  

Lastele vanuses alatest 1 aasta.

Video

Mõõdud: 85*44*40cm

Kaal: 6kg

Maksimaalne koormus: 110kg

Kuidas tagada, et teie laps liigub piisavalt ka siis, kui elate väikeses korteris ja ilm on halb?Vastuseks sellele küsimusele - multifunktsionaalne beebikiik. Laps saab arendada oma loovust ja kujutlusvõimet. Sul on palju lihtsam järgmise takistusraja väljamõtlemine: kõik, mida pead tegema, on asetada laud kiige ja tooli vahele ning ongi sild ehitatud! Või võistelda oma lapsega, kes lööb esimesena palli läbi tagurpidi hoo – tunneli. Tänu väikesele kaalule on kiike lihtne liigutada. Saate selle isegi vanaema juurde pühadele kaasa võtta. Kiik on suurepärane mänguasi mitte ainult peredele, vaid on suurepärane investeering ka lasteaedadesse, lastekeskustesse, emakeskustesse või perepunktidesse.

Kiik on valmistatud kvaliteetsest 15mm paksusest kasevineerist. Nagu me kõik teame, ei tunne lapsed mängides sageli piire, seetõttu pöörame iga üksiku kiige kokkupanemisel erilist tähelepanu. Vineeri pind on väga vastupidav kriimustustele, nii et kiik võib teenindada mitut põlvkonda. Värvilised keskmised lauad on paremaks fikseerimiseks varustatud spetsiaalsete korgipatjadega kruvidega. Tänu sellele süsteemile saate värviskeemi muuta. Kõik kasutatavad lakid on veepõhised, seega ohutud kõigile lastele. BusyKids mänguasjad vastavad järgmistele ohutus- ja kvaliteedistandarditele: CE, 2009/48/ES, EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3, EN 71-8 ja EN 71-9.

 

      

 

Sarnased tooted

Kelk-lumetuub "Spider-2" diameetriga 95cm.

KIIRE TARNE 2-3 PÄEVA  

  Laoseis: 29   Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
72,56 €

Kuubik ise on väike, aga igal küljel on huvitav tegevus, mis arendab kujutlusvõimet ja peenmotoorikat. Interaktiivne kuubik on inspireeritud Montessori õpetamismeetodist, mis arendab optimaalselt motoorseid oskusi.

Lastele alates 1. eluaastast. 

  Tarneaeg: 7-14 päeva
71,07 €

Teisaldatav balleti(koreograafiline) tugipuu sobib tundideks tantsustuudiotes, koreograafiakoolides, balletiklubides, aga ka koduseks kasutamiseks. Kerge seadme ja lihtne disain võimaldavad teil ilma probleemideta teisaldada tugipuu ruumis just vajalikku kohta. Mõeldud spetsiaalselt võimlemiseks ja venitamiseks.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
189,90 €

Balleti stange käsipuu (varras) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust.

Valikus erinevad pikkused.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Al. 37,90 €

Ketaskiik arendab tõhusalt koordinatsiooni ja tugevdab eri lihasrühmi.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
19,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.