ORTOTO massaazi puslemattide komplekt FANTASTILINE NELIK

Tootekood: nelik
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
45,75 €
Kogus: - +

Komplektis 3 kõva ja 1 pehmet puslet. 

Reljeefne mattide pind pakub intensiivset stimulatsiooni, ennetab ortopeedilisi probleeme, arendab taju- ja peenmotoorseid oskusi ja parandab vereringet.

Soovitatav vanus: alates 2 aastast.

VideoKomplektis 4 puslet:

  • särav päike - 1tk/kõva
  • muru - 1tk/pehme
  • kivid - 1tk/kõva
  • õnnelikud käpad - 1tk/kõva

Ühe pusle suurus: 30*30cm.

Material: massaažimattid on valmistatud testitud ja sertifitseeritud materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Nautige looduse puudutust ORTOTO Fantastilise Nelikuga! Oleme ühendanud teie lemmikmassaažimatid üheks komplektiks, et teie jalgu lõõgastuda ja tugevdada. Alustage oma päeva meeldivate venitustega Särava päike puslematil, püüdes jõuda taeva poole. Äratage oma meeled tundmatute olendite karmide käppade puudutustele. Puutuge oma sõrmedega hommikuse kastega kaetud muru. Kujutage ette end merelainena, mis ümbritseb õrnalt kivist kaldapealset, veereb õrnalt kannast varbavahele... Reisige aastaringselt ORTOTO “Fantastilise nelikuga”!

Sarnased tooted
  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
70,38 €

UUS TOODE! Igas vanuses lastele mõeldud pehmete klotsidega mäng soodustab sensoorsete ja peenmotoorsete oskuste arengut, aktiveerib kujutlusvõimet ning võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kujundeid, figuure ja numbreid. Arendab sotsiaalseid oskusi, koosmäng tugevdab suhtlemisoskust. Arendab kõnet ja keelt, soodustab suulist eneseväljendust, näiteks läbi ehitatud kirjeldamise.

Soovitav vanus: alatest 2.eluaastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
60,90 €

Komplektis on kaks erilise mustriga puslemati. ORTOTO puslemattide komplekt  "Sensoorne labürint" on loodud spetsiaalselt lõõgastumiseks ja ajutreeninguks. Soodustab sensoorset arengut. Spetsiaalne laineline pind kõrguse vahega võimaldab haarata sõrmeotste närvilõpmeid, stimuleerides tundlikkust ja peenmotoorikat. Stimuleerib koordinatsiooni.

Soovitatav alatest 2. eluaastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
29,99 €

Komplektis 6 pehmet puslet. 

Mõeldud lõõgastavaks massaažiks.

Soovitav vanus: alatest 2. eluaastast.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
60,49 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.