ORTOTO massaazi puslemattide komplekt FANTASTILINE NELIK

Tootekood: nelik
Kaubamärk: ORTOTO
Ühik: kompl
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
45,75 €
Kogus: - +

Komplektis 3 kõva ja 1 pehmet puslet. 

Reljeefne mattide pind pakub intensiivset stimulatsiooni, ennetab ortopeedilisi probleeme, arendab taju- ja peenmotoorseid oskusi ja parandab vereringet.

Soovitatav vanus: alates 2 aastast.

VideoKomplektis 4 puslet:

  • särav päike - 1tk/kõva
  • muru - 1tk/pehme
  • kivid - 1tk/kõva
  • õnnelikud käpad - 1tk/kõva

Ühe pusle suurus: 30*30cm.

Material: massaažimattid on valmistatud testitud ja sertifitseeritud materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Nautige looduse puudutust ORTOTO Fantastilise Nelikuga! Oleme ühendanud teie lemmikmassaažimatid üheks komplektiks, et teie jalgu lõõgastuda ja tugevdada. Alustage oma päeva meeldivate venitustega Särava päike puslematil, püüdes jõuda taeva poole. Äratage oma meeled tundmatute olendite karmide käppade puudutustele. Puutuge oma sõrmedega hommikuse kastega kaetud muru. Kujutage ette end merelainena, mis ümbritseb õrnalt kivist kaldapealset, veereb õrnalt kannast varbavahele... Reisige aastaringselt ORTOTO “Fantastilise nelikuga”!

Sarnased tooted

Komplektis 10 pehmet puslet. Pusletid on väga originaalse ja huvitava mustriga, mis kindlasti muudab lastemängud põnevamaks - erksad värvid, erinevad kujud. 

Ühe pusle suurus: 25 x 25 cm. Sobib vanusele: alatest 2. eluaastast. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
87,05 €

Valige pehmete (õrn stimulatsioon) või jäikade (intensiivne stimulatsioon) pindade vahel, mis on kaetud üllatavalt tõetruu metsaaluse mustriga. Männiokkad ja käbid äratavad teie meeled ja pakuvad jalgadele lõõgastavat maiust. 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
14,23 €

Põnevad labürindid, huvitavad hammasrattad, väljakutsuvad lukud ja imearmsa väikese jänku seiklused! Kõik see ootab selle tegevuslaua uhke omaniku! 

Tegelustahvel on ideaalne vahend peenmotoorika arendamiseks. Tegelustahvliga mängimine on kasulik püsivuse, tähelepanu, keskendumise jaoks, nagu ka mõtlemise, ajutegevuse ja käte peenmotoorika arendamine. Lisaks asendab see rohkem kui tosinat muud mänguasja.

Lastele alates 1. eluaastast. 

  Tarneaeg: 7-14 päeva
120,98 €

Selle kronsteini mudel eristub elegantsete joonte, kompaktsuse ja töökindluse poolest. Seinale kinnitatava koreograafilise tugipuu kronstein rütmilise võimlemise ja tantsimise jaoks. Sobib igat tüüpi käsipuudele.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
31,90 €

Balleti stange käsipuu (varras) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust.

Valikus erinevad pikkused.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Al. 37,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.