ORTOTO massaazi vaipade komplekt "Fantastiline nelik"

Tootekood: nelik
Kaubamärk: ORTOTO
Ühik: kompl
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
45,00 €
Kogus: - +

Komplektis 3 kõva ja 1 pehmet puslet. 

Reljeefne mattide pind pakub intensiivset stimulatsiooni, ennetab ortopeedilisi probleeme, arendab taju- ja peenmotoorseid oskusi ja parandab vereringet.

Soovitatav vanus: alates 2 aastast.

Komplektis 4 puslet:

  • särav päike - 1tk/kõva
  • muru - 1tk/pehme
  • kivid - 1tk/kõva
  • õnnelikud käpad - 1tk/kõva

Ühe pusle suurus: 30*30cm.

Material: massaažimattid on valmistatud testitud ja sertifitseeritud materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Nautige looduse puudutust ORTOTO Fantastilise Nelikuga! Oleme ühendanud teie lemmikmassaažimatid üheks komplektiks, et teie jalgu lõõgastuda ja tugevdada. Alustage oma päeva meeldivate venitustega Särava päike puslematil, püüdes jõuda taeva poole. Äratage oma meeled tundmatute olendite karmide käppade puudutustele. Puutuge oma sõrmedega hommikuse kastega kaetud muru. Kujutage ette end merelainena, mis ümbritseb õrnalt kivist kaldapealset, veereb õrnalt kannast varbavahele... Reisige aastaringselt ORTOTO “Fantastilise nelikuga”!

Sarnased tooted

Komplektis 4 puslet (3 pehmet ja 1 kõva). Pusletid on väga originaalse ja huvitava mustriga, mis kindlasti muutub lastemängud põnevamaks- siil, krokodill, numbrid. Massaaz, mäng ja matemaatika! 

Ühe pusle suurus: 25 x 25 cm.  Sobib vanusele: alatest 2. aastast.

 

 

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
37,92 €

Valige pehmete (õrn stimulatsioon) või jäikade (intensiivne stimulatsioon) pindade vahel, mis on kaetud üllatavalt tõetruu metsaaluse mustriga. Männiokkad ja käbid äratavad teie meeled ja pakuvad jalgadele lõõgastavat maiust. See on nagu teie isiklik nupp ECAPE TO Nature.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
14,00 €

Kelk-lumetuub "Peace" diameetriga 95cm.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
71,37 €

BusyKids Montessori Kiik 5 in 1 võimaldab lastel kasutada kiike liumäena, varjualusena, ronimisraamina või istmena, samuti on ka suurepärane nukkudemaja ja mängunurga jaoks. BusyKids Kiik ei ole mõeldud lihtsalt kiikumiseks -see on suurepärane trenn kõhulihaste tugevdamiseks, mis toetab õige kõndimise arengut.

Kiik ise motiveerib lapsi liikuma, mis on nende tervislikuks arenguks ülimalt oluline. Ringi liikumine on suurepärane, vaid ka motoorsete oskuste arendamine on ka väga oluline, et lapsed saaksid iseseisvalt ilma probleemideta teha ka muid igapäevaseid asju. Pöörake kiik ümber ja see on roomik, müügilett, liumägi või peidukoht.  

Lastele vanuses alatest 1 aasta.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
135,00 €

Mukltifunktsionaalne õppetorn BusyKids on suurepärane köögiabiline, mis äratab teie lapse kujutlusvõimet! Montessori torn soodustab iseseisvust ja julgustab loomulikult isegi väikseid osalema majapidamistöödes, näiteks kuivainete ülemisele riiulile panemisel, samuti laps saab teiega köögilaual süüa teha. Ja kui ta järsku vajab mugavust ja lõõgastust, saab köögitorni hõlpsasti ümber pöörata mugavaks lauaks ja tooliks, mis sobib suurepäraselt lugemiseks või multikate vaatamiseks. Laske oma lapsel sukelduda fantaasiate ja meelelahutuse maailma selle uskumatu köögiabilisega! Avage lõputud võimalused mänguks ja kujutlusvõimeks.

Soovitav vanus: alatest 1. aastast.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
219,00 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.