ORTOTO Massaazi puslemattide komplekt SENSOORNE LABÜRINT

Tootekood: labyr
Kaubamärk: ORTOTO
Ühik: kompl
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
29,99 €
Kogus: - +

Komplektis on kaks erilise mustriga puslemati. ORTOTO puslemattide komplekt  "Sensoorne labürint" on loodud spetsiaalselt lõõgastumiseks ja ajutreeninguks. Soodustab sensoorset arengut. Spetsiaalne laineline pind kõrguse vahega võimaldab haarata sõrmeotste närvilõpmeid, stimuleerides tundlikkust ja peenmotoorikat. Stimuleerib koordinatsiooni.

Soovitatav alatest 2. eluaastast.

Komplektis 2 puslematti.

Ühe pusle suurus 30*30cm. 

Arendab koordinatsiooni, peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist stimuleerib ajutegevust ja parandab keskendumisvõimet. Vanusepiiranguid pole. Suurepärane stressivastane ja rahustav vahend kõigile, eriti hüperaktiivsetele lastele ja stressirohke töökeskkonnaga täiskasvanutele.  Samaaegsed liigutused eri suundades stimuleerivad ajutegevust, aitavad arendada poolkeradevahelisi sidemeid ja treenida koordinatsiooni. Leevendab ärevust ja stressi. Aitab keskenduda. Treenib sügavat hingamist ja rahustab närvisüsteemi. Saab kasutada mediteerimiseks, stressivastase, interaktiivse mänguasjana, koordinatsiooni, peenmotoorika ja sensoorse treeningvahendina.

Material: valmistatud sertifitseeritud kvaliteetsetest materjalidest (BPA ja ftalaadivaba).

Iga puslematt on üks ORTOTO puslemattidest. See sobib hästi iga ORTOTO komplekti osana ainulaadsete lukkude ja sensoorse pinna tõttu.

Sarnased tooted

See on kahepoolne liumägi, mis täiendab kiike ja rikastab niigi mitmekülgset mängu muude võimalustega: seda saab kasutada nii liumäena kui ka ronimislauana. 

Plaadi saab muuta ka väikeseks lauaks, kus teie laps saab mängida ning kunsti ja käsitööd teha.

Pange tähele, et ostate AINULT plaadi ILMA kiige!

  Tarneaeg: 7-14 päeva
59,98 €

Selle kronsteini mudel eristub elegantsete joonte, kompaktsuse ja töökindluse poolest. Seinale kinnitatava koreograafilise tugipuu kronstein rütmilise võimlemise ja tantsimise jaoks. Sobib igat tüüpi käsipuudele.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
31,90 €

Pesakiik on mõnus ja mugav meelelahutus aeda või mänguväljakule, samuti ka spordikompleksile.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
89,30 €

Spordikompleks on mõeldud õues mängimiseks. "Noor sportlane" meelitab nii pisikesi lapsi kui ka suuremaid lapsi. Siin saavad korraga mängida mitu erinevas vanuses last.

Kompleksi kuuluvad: rõngad risttalaga, horisontaallatt, redelid, köis, kiik.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
469,90 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.