Välitrenažöör Workout Basic EXPERT

Tootekood: 02851
Kaubamärk: Sanro
Ühik: kompl
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Hind:
1099,90 €
Kogus: - +

Trenažöör on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. 

See on kokkupandav ristkülikukujuline konstruktsioon, mis koosneb kahest toest ja ühest kaheksaastmelisest võimlemisseinast. 

Trenazöör koosneb kokkupandavast ristkülikukujulisest konstruktsioonist, mis koosneb kahest postist ja kaheksaastmelisest redelist. Üks redeli postidest peab olema ühendatud veel ühe postiga põikpuu abil. Teise redeli posti ja kompleksi ühe posti vahel peavad olema paigaldatud rööbaspuud. Postide vahele peab olema kinnitatud sisseehitatav varustus. Esimese ja teise posti vahele peab olema paigaldatud korvpallilaud koos rõnga ja sünteetilise võrguga ning redeli ja kompleksi postide vahele kaks põikpuud.

Soovitav vanus: alatest 7 aastast.

Komplektis: turnikas, võrkpalli rõngas, võimlemissein, vardad.

Parametrid:

Kõrgus - 268 сm
Pikkus - 295 сm
Laius - 188.6 сm

Paigaldus: on vajalik betoneerida maasse.

Sarnased tooted

Micro Maxi on 5-12 eluaastaste jaoks enimhinnatud ja soovitatud tõukeratas.

  Tarneaeg: 5-15 päeva
152,40 €

Teisaldatavad balleti(koreograafiline) tugipuud sobivad tundideks tantsustuudiotes, koreograafiakoolides, balletiklubides, samuti ka koduseks kasutamiseks. Mõeldud spetsiaalselt võimlemiseks ja venitamiseks.

Lisaks oma praktilistele omadustele pakuvad meie balletikangid ka esteetilist naudingut. Nende elegantne ja kerge disain lisab teie tantsu ruumile ilu ja elegantsi, muutes teie etenduse veelgi kaunimaks ja võluvamaks.

  Laoseis: tellimisel/ küsi lisa: info@happysport.ee   Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
149,90 €

Balleti stange on mõeldud noorema-, kesk- ja vanemaealistele lastele õppe-, spordi- ja kultuuriasutustes paigaldatava abivahendina, kodus koreograafiatundide läbiviimiseks, aga ka füsioteraapiaks. Koreograafilise stange käsipuust kinni hoides saab kasutaja harjutada koreograafilisi liigutusi ja lihtsaid võimlemisharjutusi, mis nõuavad käetuge.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
299,90 €

Balleti käsipuu otsakork on ette nähtud paigaldamiseks välimistesse (sulgemis)postidesse või kronsteinidesse.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
5,20 €

Balleti käsipuu otsakork on ette nähtud paigaldamiseks välimistesse (sulgemis)postidesse või kronsteinidesse.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
5,20 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.