Räägime finantsidest!

27.02.2019 / 0 kommentaari
Räägime finantsidest!

Räägime finantsidest!

Miks Varajane Start või Kidwood – on KASULIK investeering!

KASU 1️⃣: "Varajane start" ja Kidwood – 3-5 kompleksi ühes! Igal hetkel võite keerata kompleksi ühele viiest tahust ning suurendada noore sportlase huvi! Lai aksessuaaride sortiment suurendab kordades mänguvariante! 
KASU 2️⃣: Terve ja tugev laps – see on kasulik meile - vanematele! Varajane Start ja Kidwood on tõhus profülaktika lampjalgsusele aastaringselt ning kokkuhoid individuaalsete sisetaldade, ortopeedi ja pediaatori (jalalabade haigestumiste spetsialist) külastuste arvelt.
KASU 3️⃣: Kidwood Puidust ja Varajane Start meallkarkassiga on kauamängiv spordi-mängukompleks lastele alates sünnist kuni 6-8-nda eluaastani, mida lihtsalt pole võimalik katki teha!
KASU 4️⃣: "Varajane start" – see on kasulik investeering mitte ainult laste füüsilisse, vaid ka intellektuaalsesse arengusse! Juba ammu on teada, et lapse vaimne ning psühhoemotsionaalne areng on tihedalt seotud füüsilise arenguga, eriti esimesel eluaastal!
KASU 5️⃣: Nagu ka iga sport, aitavad harjutused ning mäng lastel enesekindlust omandada omaenda jõu ja võimaluste osas!
KASU 6️⃣: Kidwood ja Varajane Start arendab fantaasiat. Meie kompleksid pole igavad tüüpilised redelid. Rõhtpuud asetsevad nii, et lastel oleks mitu varianti läbi ronimiseks, enda alla veeretamiseks, kiikumiseks????. Mängutelgid aga kaasavad lapsed süžee-rollimängu – parim vahend kujutlusvõime arenguks!
KASU 7️⃣: Happy Sport – innustunud laps ja õnnelik ema. Aga õnnelik ema on väärtuslik, kas on nii – isad????? Siin pole võimalik kogu KASU ära tuuagi!

 

Leia meid Facebookis Happy Sport Estonia

ja Instagramis HappySportEstonia

 

Kohtumiseni!

Kommentaarid

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.