BusyKids kasvav lastelaud ja tool, naturaalne värv

Tootekood: bklaud1
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind:
159,00 €
Kogus: - +

Busykids laste laua- ja toolikomplekti eripäraseks on see, et see kasvab koos teie lapsega. 
Tänu oma funktsionaalsusele teenib see lastemööbli komplekt teid pikka aega. Laua ja tooli kõrgus on reguleeritav 3 asendisse.

Laud ei ole mitte ainult reguleeritava kõrgusega, vaid selle saab kiiresti muuta ka kallutatavaks lauaks. Lauaplaadi kaldenurk on 12 kraadi. See kalle võimaldab teie lapsel kirjutada, joonistada ja lugeda vähema pinge silmadele. Lisaks vähendab kaldega lauaplaadi kasutamine kehva kehahoiaku ohtu.

Tänu laua ja tooli reguleeritavale kõrgusele sobivad need lastele vanuses 1-7 aastat!

Laua ja tooli disain on universaalne ja minimalistlik ning sobib igasse interjööri.

VideoMõõdud:

 • Tooli suurus: 37 * 41,8 cm (laius * sügavus)

 • Reguleeritav istme kõrgus: alumine asend - 24 cm, keskmine asend - 28 cm, ülemine asend - 32 cm.

 • Tooli seljatugi on alumises asendis 44,3 cm, keskmises asendis 48,3 cm ja ülemises asendis 52,3 cm.

 • Istme suurus: laius 32 cm, sügavus 25,3 cm.

 • Laua suurus: 65 * 50 cm (laius * sügavus)

 • Reguleeritav kõrgus: alumine asend 40cm, keskmine asend 46cm, ülemine asend 52cm.

 • Lauaplaadi suurus 60*47,1cm.

Komplektis:

 • Laud kokkupanemata

 • Tool kokkupanemata

 • Juhised

 • Montaaži tööriistad.

  Väikelastele mõeldud laua- ja toolikomplekt on vastupidav, stabiilne ja turvaline, valmistatud kõrgeima kvaliteediga kasevineerist. Tooli lauaplaat, iste ja seljatugi on kaetud Euroopa standardile EN71 vastava veealuselise lakiga. Ülejäänud osad on naturaalsed, täiuslikult lihvitud ja siidise pinnaga. Kõik komplekti nurgad on ümarad, muutes selle väikeste jaoks veelgi turvalisemaks.

  Ökoloogiline logo Laos logo Sertifitseeritud

  Pange tähele, et toode on valmistatud looduslikest materjalidest , tulemuseks on värvierinevused ja looduslikud puudused, nagu terad, sõlmed ja tehase remondijäljed, mis rõhutavad selle ainulaadset orgaanilist iseloomu . Plekkide olemasolu ei tähenda, et teie toode on defektne .

   

Sarnased tooted

Mukltifunktsionaalne õppetorn BusyKids on suurepärane köögiabiline, mis äratab teie lapse kujutlusvõimet! Montessori torn soodustab iseseisvust ja julgustab loomulikult isegi väikseid osalema majapidamistöödes, näiteks kuivainete ülemisele riiulile panemisel, samuti laps saab teiega köögilaual süüa teha. Ja kui ta järsku vajab mugavust ja lõõgastust, saab köögitorni hõlpsasti ümber pöörata mugavaks lauaks ja tooliks, mis sobib suurepäraselt lugemiseks või multikate vaatamiseks. Laske oma lapsel sukelduda fantaasiate ja meelelahutuse maailma selle uskumatu köögiabilisega! Avage lõputud võimalused mänguks ja kujutlusvõimeks.

Soovitav vanus: alatest 1. aastast.

  Tarneaeg: 7-14 päeva
222,65 €

Selle kronsteini mudel eristub elegantsete joonte, kompaktsuse ja töökindluse poolest. Seinale kinnitatava koreograafilise tugipuu kronstein rütmilise võimlemise ja tantsimise jaoks. Sobib igat tüüpi käsipuudele.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
31,90 €

Selle kronsteini mudelit eristavad elegantsed jooned, kompaktsus ja töökindlus. Väike 165 mm kaugus seinast ja kronsteini kuju muudavad seinale kinnitatava koreograafia tugipuud universaalseks iga ruumi interjööri jaoks.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
39,90 €

Selle kronsteini mudelit eristavad elegantsed jooned, kompaktsus ja töökindlus. Väike 165 mm kaugus seinast ja kronsteini kuju muudavad seinale kinnitatava koreograafia tugipuud universaalseks iga ruumi interjööri jaoks.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
39,90 €

Pesakiik on mõnus ja mugav meelelahutus aeda või mänguväljakule, samuti ka spordikompleksile.

  Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
89,30 €

Varajane Start Lastespordikompleks on tore varbsein, arendav ronimissein ja lõbus mängumajake!

Oleme kindlad, et ka teie ja teie lapse hinnang Varajane Start Happysport.ee toodetele on kõrge ja te tunnete spordikompleksi võimalusi avastades palju rõõmu. Kasutades spordikompleksi juba väga varajases eas, kasvab laps osavaks, aktiivseks ja tugevaks, ning see loob eeldused edukaks kehaliseks arenguks.